Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Польщі можуть відкрити справу проти Моравецького

0
2 місяці ago
У Польщі можуть відкрити справу проти Моравецького

У Польщі можуть відкрити справу проти Моравецького: деталі читайте у статті

У Польщі можуть відкрити справу проти експрем’єра Матеуша Моравецького через його рішення провести дистанційні вибори під час пандемії коронавірусу.

Згідно з повідомленням Polsat News, подання до прокуратури з цього приводу готується Слідчою комісією. Віцеголова комісії Яцек Карновський заявив, що “безумовно, у справі колишнього прем’єр-міністра Матеуша Моравецького буде подано заяву про можливе скоєння злочину”. Також він зазначив, що будуть інші заяви проти політиків попередньої влади Право і справедливість (ПіС).

Карновський додав, що Моравецький не згадує, хто замовив ці вибори та чи обговорював їх з опозицією. Після того, як комісія заслухала Моравецького на своєму засіданні, Карновський відзначив, що “він не пам’ятає дуже багато, але визнав, що саме він прийняв остаточне рішення. Так чи інакше, його видали свідчення міністрів Яцека Сасіна і Маріуша Камінського”.

Заступник голови комісії висловив припущення, що ексвіцепрем’єр Яцек Сасін і ексглава МВС Маріуш Камінський можуть також стати фігурантами подання до прокуратури.

Карновський додав, що готовий до наступного і, можливо, останнього слухання комісії, під час якого глава колишньої партії влади Ярослав Качинський буде давати свої свідчення. Спочатку буде запитувати його про політичні рішення, які призвели до проведення виборів у новому режимі.

Моравецький вже виступив перед комісією з питань поштових виборів у середу. Він підтвердив, що рішення про проведення виборів у 2020 році було прийнято політичним керівництвом партії “Право і справедливість”. Але не назвав конкретних прізвищ.

У листопаді минулого року прем’єр-міністр Дональд Туск оголосив про намір створити три слідчі комісії для розслідування діяльності партії влади “Право і справедливість”, одна з яких була присвячена дистанційним виборам.

В Польщі 13 осіб звинувачують за торгівлю кокаїном https://uineu.org/2024/05/09/v-polshhi-13-osib-zvynuvachuyut-za-torgivlyu-kokayinom/

Україна планує війну з Польщею – фейк росіян https://uineu.org/2024/05/10/ukrayina-planuye-vijnu-z-polshheyu-fejk-rosiyan/

Шмідт попросив у Білорусі політичного притулку https://uineu.org/2024/05/10/shmidt-poprosyv-u-bilorusi-politychnogo-prytulku/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *