Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Клінінгова робота в Німеччині найменш прибуткова

0
2 місяці ago
Клінінгова робота в Німеччині найменш прибутковаКлінінгова робота в Німеччині найменш прибуткова

Клінінгова робота в Німеччині найменш прибуткова

Клінінгова робота в Німеччині найменш прибуткова з усіх. Заробіток у сфері клінінгу в Німеччині – нові дані Федерального статистичного управління показують, що жодна інша професійна група не отримує такої низької заробітної плати, як працівники клінінгової галузі. Працівники сфери громадського харчування також отримують низьку заробітну плату.

Клінінгова робота в Німеччині найменш прибуткова
Клінінгова робота в Німеччині найменш прибуткова

Заробіток у Німеччині на клінінгу

За даними Федерального статистичного управління, середньомісячна брутто-зарплата людей, які працюють у сфері прибирання, становить 2493 євро брутто. Результати доповіді, підготовленої від імені партії Альянс Сарі Вагенкнехт (BSW), були опубліковані в суботу (25 травня) газетою Spiegel. Сільськогосподарські робітники є другою найменш оплачуваною професійною групою із середньою зарплатою в 2531 євро.

Третє місце посідають працівники сфери туризму, готельного бізнесу та громадського харчування, де середня зарплата становить 2634 євро на місяць. Тим часом середня зарплата в Німеччині з урахуванням усіх професій наразі становить 3698 євро брутто.

«Якщо люди, які роблять значний внесок у підтримання країни, заробляють більш ніж на 1000 євро на місяць менше за середню заробітну плату, це не має нічого спільного зі справедливими умовами», – заявила лідерка партії BSW Сара Вагенкнехт. Політик заявила, що за таких низьких заробітків не варто старанно працювати для мільйонів людей, повідомляє Spiegel. Вагенкнехт вимагає більш високих зарплат і більшої кількості колективних договорів».

Найкращі заробітки в Німеччині отримують ІТ-працівники

За даними Федерального статистичного управління, до професійних груп з особливо високим заробітком відносяться ІТ-фахівці з брутто-місячним окладом у розмірі 5 477 євро, вчителі та фахівці з навчання з 5 228 євро, а також технічні програмісти і фахівці в галузі будівництва та управління виробництвом з брутто-місячним окладом, зарплата 5077 євро.

По матеріалам novostide.de

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *