Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Молодіжну організацію АдН визнали правоекстремістською

0
2 місяці ago
Молодіжну організацію АдН визнали правоекстремістськоюМолодіжну організацію АдН визнали правоекстремістською

Молодіжну організацію АдН визнали правоекстремістською

Управління із захисту Конституції в німецькій федеральній землі Тюрингія визнало молодіжну організацію партії “Альтернатива для Німеччини” (AfD) під назвою Junge Alternative Thüringen (JA Thüringen) правоекстремістською. Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Tagesspiegel, німецькі спецслужби прийняли це рішення ще 28 березня, але офіційне оголошення відбулося лише в четвер.

Молодіжну організацію АдН визнали правоекстремістською
Молодіжну організацію АдН визнали правоекстремістською

Управління пояснило своє рішення тим, що позиції JA Thüringen несумісні з Основним законом Німеччини та конституцією Тюрингії. Зокрема, організація пропагує ідеї про “етнічно однорідний німецький народ”, що передбачає біологічні критерії для визначення, хто може бути німцем, що суперечить німецькій Конституції.

З 2021 року JA Thüringen перебувала під пильним наглядом Управління із захисту Конституції Німеччини. На сьогодні правоекстремістськими визнані регіональні відділення AfD в Саксонії, Саксонії-Ангальт та Тюрингії. Крім того молодіжне крило партії у цих регіонах і загальнонаціональна організація “Молода альтернатива для Німеччини”.

Популярність правопопулістської партії AfD зростала на тлі невдоволення німців урядом, проте зараз рейтинг партії найнижчий за останні 11 місяців через скандали, пов’язані з антиміграційною політикою та ймовірною причетністю членів партії до шпигунства на користь Росії та Китаю. Раніше група “Ідентичність і демократія” в Європарламенті вирішила виключити зі свого складу дев’ятьох євродепутатів від AfD.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *