Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Найбільші загрози для безпеки держави – Косіняк-Камиш

0
2 місяці ago
Найбільші загрози для безпеки держави

Міністр оборони Польщі, Владислав Косіняк-Камиш, виступив у Сеймі з мовою про безпеку країни.

За інформацією від TVN24, він визначив “найбільші загрози для безпеки польської держави”.

“Найбільші загрози для безпеки держави протягом століть беззмінно приходять з одного напрямку. Вони виникають на сході, де загроза має не лише військовий, але і цивілізаційний характер. Ми зіткнулися з нею у Варшавській битві (1920 рік – ред.), яка стала вирішальною у світовій історії”, – сказав він.

“Попередні покоління провели Польщу через часи війни, окупації, комунізму, відсутності суверенітету – до свободи. Наше завдання – нести цю свободу на своїх плечах”, – додав міністр.

“Російська Федерація, а також дії, пов’язані з агентурою, що розповсюдилася не лише в Польщі, але і в Європі. А також дії Білорусі, становлять загрозу для Польщі. Ці дії спрямовані проти безпеки нашої держави та безпеки наших громадян” – заявив керівник Міністерства оборони.

За словами Міністра останнім часом спецслужби, поліція та армія щодня проводять акції проти актів саботажу, диверсій та руйнування спільноти польської держави.

“Наближаюча небезпека і жорстока війна проти незалежної України, яка триває вже 819 днів, показує, що цей конфлікт триває. І ця тривалість не дозволяє нам і Європі відвернути очі від цієї загрози. Щодня ми повинні пам’ятати про цю загрозу, яка є найбільш невідворотною для Польщі та Європи з часів Другої світової війни”, — зазначив він.

На початку тижня прем’єр-міністр Польщі повідомив, що зараз дев’ять осіб перебувають під арештом, підозрюваних у диверсійній діяльності на території країни на замовлення Росії.

Він також видав розпорядження про створення комісії, яка буде розслідувати російський та білоруський вплив в Польщі за період з 2004 по 2024 рік. Такий орган існував за попереднього уряду “Права і Справедливості”.

Як Україні та Польщі подолати кризу в агроекспорті https://uineu.org/2024/05/27/yak-ukrayini-ta-polshhi-podolaty-kryzu-v-agroeksporti/

У Польщі можуть відкрити справу проти Моравецького https://uineu.org/2024/05/27/u-polshhi-mozhut-vidkryty-spravu-proty-moraveczkogo/

У Польщі з МіГ-29 відвалився паливний бак https://uineu.org/2024/05/28/u-polshhi-z-mig-29-vidvalyvsya-palyvnyj-bak/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *