Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина за рівномірний розподіл біженців українців

0
2 місяці ago
Німеччина за рівномірний розподіл біженців українцівНімеччина за рівномірний розподіл біженців українців

Німеччина за рівномірний розподіл біженців українців

Міністерство внутрішніх справ Німеччини прагне створення загальноєвропейської системи розподілу нових біженців з України. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на інтерв’ю виданню Welt, яке дав речник очільниці відомства, Ненсі Фезер.

Німеччина за рівномірний розподіл біженців українців
Німеччина за рівномірний розподіл біженців українців

Речник заявив, що Берлін “рішуче виступає за солідарність” у розподілі тих, хто шукає захисту, і вважає, що необхідно обговорити та знайти рішення щодо вторинної міграції в межах ЄС.

“Тому слід шукати режим рівномірного розподілу новоприбулих з України по всьому ЄС”, – зазначив він.

Вторинна міграція відбувається, коли шукач притулку переїжджає з країни, куди він спершу прибув, до іншої країни. Зараз на рівні ЄС ведуться переговори щодо подальшого регулювання для українських біженців.

Термін дії тимчасового захисту за так званою директивою про масовий приплив мігрантів спливає 4 березня 2025 року. Поки що не вирішено, як буде виглядати подальше регулювання.

До цього часу українці можуть вільно обирати країну призначення в ЄС і мають право на подорожі. Німеччина прийняла понад мільйон людей з України.

Президент Німецької асоціації районів (DLT) Рейнхард Загер раніше заявив, що через стабільно високий рівень міграції райони Німеччини попередили про обмежені можливості приймати нових біженців. Він зазначив, що райони більше не хочуть приймати біженців з України.

У квітні німецький парламент схвалив закон про запровадження платіжних карток для шукачів притулку, щоб обмежити виплату допомоги готівкою і зробити країну менш привабливою для мігрантів.

Гамбург став першою німецькою землею, яка запровадила для шукачів притулку платіжні картки, які не можна використовувати в інтернеті або за кордоном.

Раніше в Німеччині викрили десятки громадян Румунії, які під виглядом біженців з України отримували гроші та житло.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *