Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Особливості роботи на складах та полях

0
2 місяці ago
Особливості роботи на складах та полях

Зважаючи на особливості роботи на складах та полях вибір не завжди очевидний. Багато українців в минулому весною та літом вибирали роботу на полях, де займалися збиранням ягід, овочів, фруктів, трав і квітів. Ця робота вважалася простою і зручною, не потребувала спеціальної освіти або знання польської мови. Проте є альтернатива – робота на складі, яка частіше має кращу оплату, бонуси та комфортніші умови праці. Давайте розберемо, що ж вигідніше в Польщі – працювати на полях чи на складі.

Особливості роботи на складах та полях

  1. Робота на полях є сезонною та короткотривалою.

Через 2-4 місяці зазвичай виникає потреба у пошуку іншої роботи або поверненні в Україну для очікування нового сезону. Умови праці сильно залежать від погодних умов. Вона відбувається переважно на відкритому повітрі, тому під палючим сонцем буває дуже спекотно. Під дощем, вітром або іншими негодами – некомфортно. Час від часу є можливість працювати на збір врожаю або догляд за рослинами в теплицях, але й там все залежить від погоди.

Зарплата на полях зазвичай залежить від врожаю. Встановлюються норми, дотримання яких гарантує отримання зарплати. Якщо врожай не дуже вдалий, то із дотриманням норм можуть виникати проблеми, що вплине на заробітну плату. Ще однією особливістю є те, що українців часто не офіційно оформляють за договором, оскільки співпраця є короткотривалою, і деякі роботодавці не вважають за потрібне витрачати час на це. Крім того, багато українців відмовляються від роботи на полях через страйк фермерів, який може призвести до невиплати заробітної плати на деяких ділянках.

2.Особливості роботи на складах у Польщі. Особливості роботи на складах та полях

Робота на складах переважно пропонується в комфортних умовах, що є однією з її основних переваг.

Інші переваги роботи на польських складах:

  • Стабільність зайнятості: ця робота доступна протягом усього року. Періоди низького попиту та зменшення робочого навантаження практично виключені, за винятком сезонних товарів, таких як ялинкові або пасхальні іграшки. У інших випадках можна працювати цілий рік, не втрачаючи заробітну плату.
  • Легальне працевлаштування: робота великих корпорацій завжди офіційна. Наприклад, на складах одягу, канцелярських товарів або запчастин. Це забезпечує високу стабільність і підвищує довіру до роботодавця.
  • Комфортні умови: на складах часто встановлюють кондиціонери, що забезпечує комфортну робочу атмосферу в будь-яку пору року.
  • Зручне житло: багато компаній пропонують безкоштовне проживання своїм працівникам в комфортабельних будинках або квартирах. У такому житлі можуть проживати 2-4 особи, завжди є необхідні меблі та техніка, а також постільна білизна.
  • Безкоштовний трансфер: іноді компанії надають транспорт для підвезення на роботу та возять своїх працівників додому, особливо якщо житло розташоване віддалено від робочого місця.
  • Додаткові бонуси: багато компаній пропонують додаткові можливості заробітку, такі як робота у вихідні або святкові дні, вибір додаткових змін, у тому числі нічних. Іноді надаються бонуси за присутність на роботі, відпрацювання певної кількості годин за тиждень або місяць і т. д.

Склади з різними товарами переважно розташовані у великих містах. Там завжди є магазини, аптеки та інші соціальні об’єкти для зручного життя.

Grupa Progres допоможе вам знайти безкоштовні вакансії, ознайомить вас з потенційними умовами праці та консультує з питань працевлаштування.

Збільшення підприємств у Польщі заснованих українцями https://uineu.org/2024/04/25/zbilshennya-pidpryyemstv-u-polshhi-zasnovanyh-ukrayinczyamy/

Українці активно купують житло у Польщі https://uineu.org/2024/04/25/ukrayinczi-aktyvno-kupuyut-zhytlo-u-polshhi/

Польський режисер зняв фільм про Путіна https://uineu.org/2024/04/25/polskyj-rezhyser-znyav-film-pro-putina/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *