Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Посол Німеччини долучився до українського флешмобу

0
2 місяці ago
Посол Німеччини долучився до українського флешмобуПосол Німеччини долучився до українського флешмобу

Посол Німеччини долучився до українського флешмобу

Посли Великої Британії та Німеччини долучилися до українського флешмобу на підтримку видавництва Vivat, яке постраждало від російських ударів по Харкову 23 травня. Як повідомляє “Європейська правда“, британський посол Мартін Гарріс розповів своїм підписникам, що російські ракети вразили типографію, яка друкує книги для видавництва Vivat. У відповідь на це українці організували флешмоб підтримки видавництва, купуючи його книги.

Посол Німеччини долучився до українського флешмобу
Посол Німеччини долучився до українського флешмобу

“Українці сьогодні у відповідь купують книжки (видавництва), і я також. Vivat Vivat!”, – написав Гарріс, показавши три придбані ним книги. Нагадаємо, посол вільно володіє українською мовою і в інтерв’ю з “Європейською правдою” спілкувався українською.

Німецький посол Мартін Єгер опублікував короткий допис “Vivat Харків” та поділився постом журналістки Христини Бердинських. Вона нагадала, що це видавництво опублікувало щоденник Володимира Вакуленка, українського письменника, якого вбили росіяни в окупації. Щоденник знайшла поетеса Вікторія Амеліна, яка згодом загинула внаслідок ракетного удару у Краматорську.

Австрійський посол Арад Бенкьо також розповів своїм підписникам про російські удари по типографії. До флешмобу на підтримку видавництва долучилися багато західних експертів та журналістів. Посол Євросоюзу в Україні Катаріна Матернова підкреслила необхідність прискорити та посилити постачання військової допомоги Україні.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після російських ударів по Харкову та Люботину закликав союзників знайти додаткові комплекси Patriot для України. 23 травня вранці російські військові завдали близько 15 ударів ракетами С-300 або С-400 по цивільній інфраструктурі Харкова та області, зокрема по друкарні в місті. Внаслідок атаки на Харків загинуло 7 людей, ще 20 постраждали.

У другій половині дня відбулася нова атака, під час якої під удар КАБами потрапили Харків та Дергачі, відомо про 13 постраждалих.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *