Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

США відкрили під Краковом базу спецпризначенців

0
2 місяці ago
США відкрили під Краковом базу спецпризначенців

США відкрили під Краковом постійну базу своїх спецпризначенців.

США відкрили під Краковом базу спецпризначенців, яка стала найбільш східною базою спеціальних сил США у Європі. Цю новину повідомило RMF24.

База отримала назву Miron Camp на честь польського солдата Мирослава “Мирона” Луцького, який загинув в Афганістані під час підтримки операції НАТО.

Miron Camp є найсхіднішою базою американських спецпризначенців в Європі. У Кракові постійно перебуватимуть 150-200 американських солдатів, які будуть змінюватися чергуваннями.

“Мета полягає в посиленні нашого потенціалу на місцях. Ця постійна присутність сприятиме нашій стратегії стримування, що сприяє безпеці нашої країни”, – заявили представники американської військової служби.

У першу чергу, це взаємодія зі спецпідрозділами, що діють на території Польщі – ми постійно взаємодіємо з ними. Завдяки нашій базі покращуються аспекти, пов’язані з щоденними тренуваннями”, – зазначив підполковник Маріуш Лапета, речник сил спеціального призначення.

На урочистому відкритті американської бази в Баліце присутні були дружина Мирослава “Мирона” Луцького та його син.

“Він був відмінним воїном. Він присвятив себе службі в підрозділі командос. Загинув під час виконання завдання. Це була велика втрата для нашої спільноти”, – згадує Міхал Стшелецький, командир 6-ї повітряно-десантної бригади.

“Це позитивний сигнал для майбутніх відносин”, – зауважила Ерін Нікерсон, генеральний консул США в Кракові, стосовно відкриття Miron Camp.

Раніше повідомлялось:

На що розраховують поляки при виникненні війни https://uineu.org/2024/05/06/na-shho-rozrahovuyut-polyaky-pry-vynyknenni-vijny/

Польща реалізує масштабну перевірку своїх мешканців https://uineu.org/2024/05/06/polshha-realizuye-masshtabnu-perevirku-svoyih-meshkancziv/

Польща має заборонити імпорт російської металопродукції 

https://uineu.org/2024/05/06/polshha-maye-zaboronyty-import-rosijskoyi-metaloprodukcziyi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *