Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Українця затримали за надання фальшивих показань

0
2 місяці ago
Українця затримали за надання фальшивих показань

Українця у Польщі затримали за надання фальшивих показань у справі про крадіжку 4 мільйонів злотих (близько 1 млн євро).

У Польщі 58-річного українця взяли під варту за надання фальшивих відомостей у справі про крадіжку 4 мільйонів злотих (близько 1 млн євро).

Як повідомляє RMF24 поліцейські, які допитували чоловіка, почали сумніватися у правдивості його розповіді про походження великої суми, яка, за його словами, була викрадена.

Чоловік заявив про грабіж у квітні. Вказав, що весь грошовий збір, на його думку, належав йому і був отриманий від продажу майна та заощаджень. Однак виявилося, що його свідчення не відповідають дійсності.

Поліцейські встановили, що викрадені кошти не належать чоловікові.

Суд вирішив утримати під вартою 58-річного чоловіка, щоб він не заважав слідству. Проте, правоохоронці наразі не бажають розголошувати деталі своїх висновків.

Наприкінці квітня двоє невідомих чоловіків напали на українця, коли той заходив до під’їзду багатоквартирного будинку у Варшаві. Вони побили його і відібрали сумку з грошима.

Раніше чоловік був у валютному обмінному пункті, де обміняв іноземну валюту на злоті.

Нагадаємо, наприкінці минулого літа у місті Каменець-Зомбковицький на південному заході Польщі стався інцидент за участі групи футбольних фанатів, які побили та пограбували двох громадян України.

група футбольних фанатів, що призвело до побиття та пограбування двох громадян України. Група чоловіків з’явилася біля будинку, де проживали два українці у віці 18 і 44 роки. Вони були озброєні кийками, палицями, трубами та мачете, а також хокейною ключкою. Без підстав вони почали погрожувати та бити 44- і 18-річних чоловіків лише через їх національність. Вони наносили удари небезпечними предметами, які приховали при собі спеціально для цього. Після нападу поляки пограбували двох українців, відібравши у них понад 4000 злотих.Поліція з Каменця-Зомбковицького встановила, що до нападу і пограбування причетна група з 17 футбольних фанатів, які проживають у районі. Правоохоронці затримали шістьох із них, одного арештували, інших тримають під наглядом поліції, повідомила Мазурек, додавши, що у справі плануються додаткові арешти.

Польща посилить охорону основного транзитного вузла https://uineu.org/2024/05/27/polshha-posylyt-ohoronu-osnovnogo-tranzytnogo-vuzla/

Підтримка України в енергетиці https://uineu.org/2024/05/27/pidtrymka-ukrayiny-v-energetyczi/

На ярмарку у Варшаві запрацював український стенд https://uineu.org/2024/05/27/na-yarmarku-u-varshavi-zapraczyuvav-ukrayinskyj-stend/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *