Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Відкриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссю

0
2 місяці ago
Відкриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссю

Відкриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссю: Польща допускає таку можливість.

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск розглядає можливість відкриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссю. Мова йде про пункт в Бобровниках.  Він вважає, що це може сприяти розвитку польського малого та середнього бізнесу, який активно взаємодіє з білоруськими партнерами.

Проте Туск підкреслив, що таке рішення буде прийняте лише за умови позитивної думки військового і прикордонного командування, оскільки безпека країни є пріоритетом. Він також наголосив на тому, що не прийме це рішення, якщо воно може негативно вплинути на безпеку Польщі.

Рішення щодо відкриття кордону може бути уВідкриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссюхвалене протягом декількох днів. Але Туск підкреслив, що це не означає його примирення з білоруським режимом. Можливе відкриття кордону не варто трактувати таким чином. 

Угода про Об’єднаний Схід, яка об’єднує підприємців, раніше виступила з ініціативою відкрити пункт пропуску з Білоруссю. Вони посилаються на труднощі, з якими зіткнулися їхні компанії через закриття кордону. Вони вимагають додаткової компенсації та програми допомоги. Прем’єр-міністр також обговорював питання підтримки торговців і підприємців, які зазнали збитків через закриття кордону.

Повідомляється, що підприємці, які мають зв’язок з угодою “Єдиний Схід”, раніше виступили з ініціативою щодо відкриття одного з пунктів пропуску на кордоні з Білоруссю. Вони стверджували, що закриття кордону ускладнює ситуацію для їхніх компаній і вимагали подальшої компенсації та програми допомоги.

“Перед зустріччю з воєводою я обговорив, як допомогти підприємцям, які постраждали від закриття кордону”, – зазначив прем’єр-міністр.

Між Польщею та Білоруссю існує дев’ять прикордонних переходів різних типів: автомобільні, залізничні, пішохідні, велосипедні та річкові. Проте наразі відкритий лише один для пасажирських перевезень: Тересполь-Брест. Вантажні перевезення здійснюються через інший переїзд – Корощин (Кукурики)-Козловичі.

Польща не передасть Україні системи Patriot https://uineu.org/2024/05/17/polshha-ne-peredast-ukrayini-systemy-patriot/

Пожежі у Польщі: причетність іноземних держав https://uineu.org/2024/05/17/pozhezhi-u-polshhi-prychetnist-inozemnyh-derzhav/

Білорусь планує штурмувати кордон Польщі. https://uineu.org/2024/05/15/bilorus-planuye-shturmuvaty-kordon-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *