Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Надання зброї Україні є обов’язком Заходу – Дуда

0
2 місяці ago
Надання зброї Україні є обов'язком Заходу - Дуда

Анджей Дуда вважає, що надання зброї Україні є обов’язком Заходу.  Країни Заходу повинні зробити все, щоб допомогти Україні зупинити російську агресію. Поразка ЗСУ буде стратегічною загрозою для всього євроатлантичного регіону.

Під час свого візиту до Праги президент Польщі наголосив на тому, що Захід повинен вчинити всі можливі заходи, щоб допомогти Україні протистояти російській агресії. Він зазначив, що поразка Києва буде стратегічною загрозою для всього євроатлантичного регіону.

“Надання зброї Україні, яка бореться з російською агресією, є обов’язком Заходу,”- висловив президент Польщі Анджей Дуда.

Під час своєї поїздки до Праги він підкреслив важливість артилерійських снарядів у цьому контексті. На фронті в Україні артилерійські снаряди мають вирішальне значення. Президент підкреслив, що Захід повинен зробити все можливе, щоб підтримати Україну у боротьбі з російською агресією. Дуда зазначив, що чеська ініціатива щодо передачі ЗСУ боєприпасів має велике значення.

Президент Польщі наголосив, що це наразі одна з основних пропозицій для зміцнення української обороноздатності в дуже короткий період часу. Польща «з радістю приймає» заявку Чехії про готовність надати 800 тисяч артилерійських снарядів в Україну, написав Дуда у соцмережах.

Президент Польщі підкреслив, що польська сторона вітає ініціативу чеської влади та її готовність передати Україні велику кількість артилерійських снарядів. Він також підкреслив, що це є однією з найважливіших пропозицій для підвищення обороноздатності України у найкоротший період часу.

“Чеська ініціатива має повну підтримку з боку Польщі як політичної, так і фінансової,” – відзначив президент.

Анджей Дуда акцентував увагу на ролі Польщі як ключового пункту для передачі зброї Україні. Крім того, він підтвердив готовність Польщі забезпечити ефективний транспорт боєприпасів для української армії.

28 травня у Празі прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з чеськими, латвійськими, данськими та нідерландськими колегами, а також з польським президентом Дудою. Сторони обговорювали поставки Україні систем протиповітряної оборони та артилерійських боєприпасів.

Також можна прочитати про:

США відкрили під Краковом базу спецпризначенців https://uineu.org/2024/05/28/ssha-vidkryly-pid-krakovom-bazu-speczpryznachencziv/

Українці збільшили ринок предметів розкоші Польщі https://uineu.org/2024/05/28/ukrayinczi-zbilshyly-rynok-predmetiv-rozkoshi-polshhi/

Польща зробила заяву про українських ухилянтів https://uineu.org/2024/05/28/polshha-zrobyla-zayavu-pro-ukrayinskyh-uhylyantiv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *