Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Правила провезення ручної поклажі 2024

0
2 місяці ago
Правила провезення ручної поклажі 2024Правила провезення ручної поклажі 2024

Правила провезення ручної поклажі 2024

Правила провезення ручної поклажі 2024
Правила провезення ручної поклажі 2024

Правила провезення ручної поклажі Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2, TUI і British Airways. З настанням теплих днів авіаперельоти стають дедалі привабливішими для багатьох людей, які бажають вирушити на заслужений відпочинок або відвідати сім’ю. Вибір правильної авіакомпанії та розуміння правил провезення ручної поклажі можуть мати вирішальне значення для комфорту й ефективності подорожей, особливо в контексті зміни правил і політики авіакомпаній, що стосуються 2024 року.

Розуміння розмірів, ваги та іншої важливої інформації про ручну поклажу необхідне, щоб уникнути додаткових зборів і стресу в аеропорту, особливо в напружений період довгих вихідних.

Ryanair

Кожному пасажиру дозволяється взяти на борт один невеликий багаж, розмір якого має поміститися під сидінням перед ним. Приклади включають рюкзаки розміром 40 x 25 см або сумки для ручної поклажі розміром 40 x 20 см. За додаткову плату, починаючи з 6 євро, можна придбати додаткове місце для багажу вагою до 10 кг або пріоритетну посадку і 2 місця ручної поклажі за ціною 13,50 євро.

Додатковий багаж дає змогу пасажирам скористатися пріоритетною чергою й узяти на борт невеликий особистий багаж (40х20х25см) і більшу валізу на колесах вагою до 10 кг (55х40х20см). Це означає, що не доведеться чекати свій багаж на конвеєрі в аеропорту призначення. Якщо квитки Priority розпродані, можна придбати для реєстрації багаж вагою 10 кг.

Негабаритну ручну поклажу відхилять під час посадки або, якщо це можливо, помістять у багажне відділення літака за плату в розмірі 69 євро (на внутрішніх рейсах ця сума оподатковується ПДВ за застосовними державними ставками). Якщо не впевнені, чи підходить розмір багажу, можна перевірити його на стійці реєстрації багажу перед проходженням контролю.

Wizz Air

Усі пасажири Wizz Air можуть узяти на борт невелику ручну сумку розміром 40 см х 30 см х 20 см і вагою не більше 10 кг. Володарі пріоритетних квитків можуть узяти із собою додаткову «сумку на коліщатках» розмірами 55 см х 40 см х 23 см і вагою не більше ніж 10 кг, включену у вартість квитка. Плата за зареєстрований багаж значно варіюється залежно від того, чи бронюєте квиток онлайн, чи в аеропорту, а також у яку пору року летите. Одна сумка вагою 10 кг може коштувати від 4,5 до 6 євро.

Jet 2

Jet2 дає змогу безкоштовно взяти із собою одне місце ручної поклажі за умови, що воно не перевищує 10 кг і має розміри не більше ніж 56 x 45 x 25 см, включно з колесами та ручками. Якщо ручна поклажа перевищує ці розміри або вагу, її необхідно зареєструвати, за що може стягуватися додаткова плата. Також можна взяти на борт невеликий особистий багаж (наприклад, сумочку або сумку для ноутбука), якщо він знаходиться під сидінням.

EasyJet

На EasyJet кожен може взяти на борт одне невелике місце ручної поклажі з максимальними розмірами 45 х 36 х 20 см (включно з ручками та колесами), що повинне міститися під сидінням. Цей багаж може важити до 15 кг, і повинні мати можливість пронести його на борт самостійно. На борт літака можна безкоштовно взяти одну невелику ручну поклажу на людину. За будь-який багаж, що перевищує ці обмеження, стягуватиметься плата в розмірі 55 євро і він буде поміщений у багажний відсік.

ТUI

На рейс TUI Airways можна безкоштовно взяти одне місце ручної поклажі вагою до 10 кг. Максимальні розміри ручної поклажі становлять 55 см х 40 см х 20 см, ручна поклажа має розміщуватися у верхньому відділенні. Не можна провозити із собою додаткові предмети, як-от ноутбуки, сумки та речі, куплені в аеропорту – вони мають вміщуватися в одне місце ручної поклажі.

British Airways

Пасажири British Airways можуть взяти на борт ручну поклажу та одну невелику сумку.
Розмір ручної поклажі не повинен перевищувати 56 x 45 x 25 см, а розміри невеликої сумки обмежені 40 x 30 x 15 см.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *