Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Українець 170 разів безперешкодно виїжджав до Польщі

0
2 місяці ago
Українець170 разів безперешкодно виїжджав до Польщі

Українець 170 разів безперешкодно виїжджав до Польщі. Він розробив винахідливу стратегію для перетину кордону з Польщею, яку втілював у життя протягом двох років.

Чоловік змінив свої особисті дані, щоб уникнути обмежень на в’їзд, накладених на нього. Протягом двох років він беззастережно перетинав кордон, використовуючи декілька паспортів і нехтуючи вироком суду у своїй справі.

Працівники прикордонної служби в Сосновці провели перевірку законності перебування іноземців, внаслідок чого затримали громадянина України. Виявилося, що 30-річний чоловік раніше мав інше прізвище. У 2021 році було видано адміністративне рішення командира прикордонної застави в Плаській (Підляське прикордонне відділення), що зобов’язувало його повернутися і забороняло повторний в’їзд до країн Шенгенської зони протягом 5 років.

Українець 170 разів безперешкодно виїжджав до Польщі, через що прикордонники країни відмовили йому в’їзд до Євросоюзу. Чоловік був відзначений у системах ІКТ як особа, небажана на території Польщі. Причина у незаконній міграції. Додатково виявилося, що його вже засуджували за порушення кордону в Руді Шльонській, де він використовував паспорт зі зміненими даними.

Після цього інциденту чоловік кілька разів міняв паспорт і продовжував незаконно перетинати кордон, демонструючи свою нехтування правилами і законами Польщі. Прикордонна застава в Сосновці розпочала кримінальне провадження проти нього. Йому пред’явили обвинувачення у щонайменше 170 випадках незаконного перетину кордону між Польщею та Україною, використовуючи хитрощі для обману прикордонників під час паспортного контролю.

Громадянин України зізнався у вчинених діях і надав пояснення. За ці дії йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. Комендант прикордонної застави в Сосновці видав постанову про заборону в’їзду на територію Шенгенської зони на 10 років і наказав йому повернутися до України, де його передали офіцерам.

Надання зброї Україні є обов’язком Заходу – Дуда https://uineu.org/2024/05/29/nadannya-zbroyi-ukrayini-ye-obovyazkom-zahodu-duda/

Виставка у Кракові «Одеса. Довге XX століття в мистецтві» https://uineu.org/2024/05/29/vystavka-u-krakovi-odesa-dovge-xx-stolittya-v-mystecztvi/

Україна має використовувати західну зброю по РФ https://uineu.org/2024/05/29/ukrayina-maye-vykorystovuvaty-zahidnu-zbroyu-po-rf/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *