Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина про вступ України до ЄС

0
2 місяці ago
Німеччина про вступ України до ЄСНімеччина про вступ України до ЄС

Німеччина про вступ України до ЄС

Німеччина про вступ України до ЄС. Уряд Німеччини повідомив, що Україна виконала всі вимоги щодо реформ, необхідні для початку переговорів про вступ до Євросоюзу. Як зазначає “Європейська правда”, про це в інтерв’ю агентству DPA розповіла міністр Європи в німецькому уряді Анна Лурманн.

Німеччина про вступ України до ЄС
Німеччина щодо вступу України до ЄС

Вона закликала всі країни-члени ЄС якомога швидше узгодити проект переговорної рамки. “На думку німецького уряду, Україна виконала всі умови для початку переговорів про вступ до ЄС у червні,” – підкреслила вона.

Раніше стало відомо, що Угорщина на зустрічі послів ЄС заблокувала схвалення проекту переговорної рамки щодо вступу України до ЄС через питання прав національних меншин. У ЄС прагнуть офіційно розпочати переговори про вступ з Україною та Молдовою до кінця червня, але для цього потрібна одностайність всіх держав Євросоюзу, включаючи згоду Угорщини.

Червень є ключовим місяцем, оскільки у липні розпочинається піврічне головування Угорщини у Раді ЄС, що може дозволити їй затримувати рішення щодо України. До речі, міжурядова конференція Україна-ЄС, яку планували як початок вступних переговорів, майже напевно не відбудеться 25 червня, як раніше повідомляли ЗМІ.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *