Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Почалася повна інтеграція українців у Польщі

0
2 місяці ago
Почалася повна інтеграція українців у Польщі

Почалася повна інтеграція українців у Польщі – вже видають документи українським чоловікам, у кого прострочені паспорти.

Тепер у Польщі запроваджена процедура видачі тимчасових проїзних документів для українських громадян, чий строк дії закордонних паспортів минув.

Ця ініціатива стала реакцією на нові українські правила, які ускладнюють процес отримання нових паспортів за кордоном для чоловіків у віці від 18 до 60 років.

Почалася повна інтеграція українців у Польщі – сусідня держава разом з іншими країнами Європейського Союзу висловила готовність надати підтримку українським громадянам, які не можуть отримати нові паспорти.

Почалася повна інтеграція українців у ПольщіПочалася повна інтеграція українців у Польщі

“Це означає, що жоден український чоловік не буде депортований, оскільки їх офіційно легалізували. Таким чином, ніхто не буде відправлений назад до України,” – зауважив Долинський.

Також він зазначив, що з липня українські компанії, що діють у Польщі, матимуть можливість отримати кредити. Але за умовами, що відповідають рівню інфляції. Також українських дітей зобов’язали відвідувати виключно польські школи.

“Це вже повна інтеграція”, – переконаний він.

Нагадаємо, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко поділився, як новий мобілізаційний закон вплине на українських чоловіків призовного віку. Він розповів про нюанси повернення військовозобов’язаних з-за кордону, зокрема з Німеччини та Польщі, які висловили готовність сприяти цьому процесу.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський також висловився щодо допомоги у поверненні чоловіків призовного віку в Україну. Він заявив, що для Польщі це може бути “етично неоднозначним”. Польща планує офіційно продовжити тимчасовий захист українським біженцям – і це також  стосується й українців без паспорта. Як член ЄС Польща дотримується загальних правил унії і навряд чи буде йти в розріз з ними.

Наразі діє призупинення консульських послуг для чоловіків 18-60 років, які живуть в інших країнах. Адже 23 квітня українські держустанови припинили цю функцію за розпорядженням Кабміну.

Україна наростила імпорт сирів з Польщі. https://uineu.org/2024/05/23/ukrayina-narostyla-import-syriv-z-polshhi/

Польщі бракує працівників для сезонної роботи https://uineu.org/2024/05/23/polshhi-brakuye-praczivnykiv-dlya-sezonnoyi-roboty/

Зміни для українських дітей із 1 вересня https://uineu.org/2024/05/23/zminy-dlya-ukrayinskyh-ditej-iz-1-veresnya/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *