Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польського фотографа нагородили за світлину на Майдані

0
2 місяці ago
Польського фотографа нагородили за світлину на Майдані

Польського фотографа Якуба Шимчука нагородили за світлину, зроблену на Майдані в Києві. Він став переможцем у категорії “Фото ХХ-річчя”.

Нагороджений кадр походить з фоторепортажу, знятого під час протистояння на Майдані у 2014 році. Якуб Шимчук — польський професійний фотограф, який з 2017 року є офіційним фотографом президента Польщі. Раніше він працював фоторепортером для “The Times Polska” і “Gościa Niedzielnego”. В Україні бував двічі. Він задокументував багато важливих подій, зокрема діяльність на Євромайдані

Світлина, що отримала нагороду Grand Press Photo, взята з репортажу, який Якуб Шимчук створив в Україні в лютому 2014 року. Тоді він звітував для читачів “Gościa Niedzielnego” про події в серці української столиці після спроби влади придушити мирний протест на Майдані. На фото видно одного з жертв зіткнень демонстрантів із силами безпеки. В описі знімку зазначено: “Чоловік біг неозброєним на барикаду, щоб кинути шину, коли куля снайпера пробила його шолом і голову навиліт”.

Польського фотографа нагородили за світлину на Майдані. Ця фотографія також була відзначена у категорії “Події”. Сам фотограф прокоментував перемогу у соцмережах: “Щиро дякую за цю велику відзнаку, дуже вдячний всім, бо це завдяки вам”.

Grand Press Photo — це щорічна премія, яка відзначає найкращих польських фотожурналістів, які професійно працюють у сфері репортажної фотографії. Зокрема для преси та документального фото. Роботи учасників оцінюють всесвітньо відомі експерти, а головою журі завжди є переможець World Press Photo.

Також можна ознайомитись:

Відносини молоді Польщі та України https://uineu.org/2024/05/21/vidnosyny-molodi-polshhi-ta-ukrayiny/

У Польщі знайшли скарби XVIII століття https://uineu.org/2024/05/16/u-polshhi-znajshly-skarby-xviii-stolittya/

До Польщі намагалися ввезти скрипку Страдіварі https://uineu.org/2024/05/07/do-polshhi-namagalysya-vvezty-skrypku-stradivari/

Польський режисер зняв фільм про Путіна https://uineu.org/2024/04/25/polskyj-rezhyser-znyav-film-pro-putina/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *