Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина доставила гумдопомогу жителям Гази

0
2 місяці ago
Німеччина доставила гумдопомогу жителям ГазиНімеччина доставила гумдопомогу жителям Гази

Німеччина доставила гумдопомогу жителям Гази

Військові Німеччини успішно завершили місію зі скидання гуманітарної допомоги для сектору Гази з повітря, яка тривала протягом двох з половиною місяців. Цю інформацію передає “Європейська правда” з посиланням на dpa.

Німеччина доставила гумдопомогу жителям Гази
Німеччина доставила гумдопомогу жителям Гази

Останній раз у четвер транспортний літак A400M піднявся у повітря з Йорданії, щоб здійснити скидання допомоги для мешканців Гази. Починаючи з середини березня, військово-повітряні сили вже розкинули приблизно 315 тонн продовольства, води, засобів гігієни та інших необхідних речей для населення Гази.

Міжнародна спільнота планує і надалі забезпечувати доставку допомоги до Палестинського сектору Гази як сухопутним, так і морським шляхами. “Шляхом об’єднаних зусиль ми здійснили важливий внесок у полегшення страждань людей в секторі Гази”, – заявив командувач ВПС Німеччини Інго Герхарц.

Німеччина приєдналася до цієї ініціативи разом із Йорданією, США, Францією та іншими країнами. У березні Військово-повітряні сили Німеччини приєдналися до операції зі скидання гуманітарної допомоги в сектор Гази.

Також у березні президент США Джо Байден велів американським військовим створити тимчасовий порт на узбережжі Гази, щоб полегшити гуманітарну кризу в регіоні. Це сталося в контексті військової операції Ізраїлю проти терористичного угруповання ХАМАС. Лише у травні до цього порту прибуло судно з першою партією гуманітарної допомоги. Однак нещодавно військові зняли тимчасовий порт через пошкодження частини його конструкції.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *