Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Потсдамі вбито охоронця гуртожитку для біженців

0
2 місяці ago
У Потсдамі вбито охоронця гуртожитку для біженцівУ Потсдамі вбито охоронця гуртожитку для біженців

У Потсдамі вбито охоронця гуртожитку для біженців

Рано вранці 30 травня у місті Потсдам в Німеччині стався напад, внаслідок якого охоронець гуртожитку для біженців отримав смертельні поранення. Підозрюваного у нападі вже затримали. За інформацією, що надійшла від видання Spiegel та “Європейської правди”, вранці у четвер стало відомо про напад на працівника охорони на території гуртожитку для біженців у Потсдамі. Чоловіка госпіталізували з важкими пораненнями, після чого він помер у лікарні.

У Потсдамі вбито охоронця гуртожитку для біженців
У Потсдамі вбито охоронця гуртожитку для біженців

У гуртожитку проживає близько 30 осіб, головним чином родинами, що знаходяться в 17 кімнатах. Пізніше вечором поліція та прокуратура оголосили про затримання ймовірного нападника, якого знайшли у Берліні в районі залізничної станції “Зоологічний сад”.

Прокуратура вже подала заяву про видачу ордера на арешт за підозрою у вбивстві. Суд планує розглянути це питання у п’ятницю.

Поки немає інформації про можливі мотиви нападу та інші обставини події. Цей інцидент став другим важливим подією в недавній історії Німеччини, пов’язаним з агресивною поведінкою.

Недавно арештували підлітка за підозрою в підготовці нападу на синагогу із ножем, тоді як у Чехії чоловіка засудили до умовного терміну за загрозу меру містечка, що нагадувала ту, яку зазнав прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо після нападу.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *