Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Нераціональне вкладення коштів у застарілі літаки

0
2 місяці ago
Нераціональне вкладення коштів Польщі у застарілі літаки

Нераціональне вкладення коштів Польщі у застарілі літаки. Польські ЗМІ кажуть, що замість 36 FA-50PL за 2,3 млрд доларів можна було б вкластися в інші літаки. Польща повинна уважно відбирати свої оборонні витрати, забезпечуючи ефективність та доцільність своєї оборони.

Нераціональне вкладення коштів у застарілі літаки. Існує думка, що замість закупівлі 36 літаків FA-50PL за 2,3 мільярда доларів, можна було б вкластися в інші типи літаків.

Нещодавно Польща придбала перші 12 FA-50, а також уклала другий контракт на 36 літаків у версії FA-50PL.

Два роки тому керівник оборонного відомства Польщі Маріуш Блащак схвалив угоду щодо придбання легких корейських літаків FA-50. Ця угода передбачала закупівлю 12 літаків у версії Block 10 за 700 мільйонів доларів. Ці машини вже надійшли до польських збройних сил. Також був укладений контракт на 36 літаків у версії FA-50PL, з розширеними можливостями та локалізацією виробництва, за 2,3 мільярда доларів (приблизно 63,8 мільйона доларів за літак).

Придбання Польщею 48 літаків FA-50, які фактично коштують 62,5 мільйона доларів за літак, викликає сумніви щодо його доцільності та раціональності витрат. Це стає проблемою, коли існують інші варіанти, такі як F-16 чи Gripen.

Після підписання контракту на ці літаки залишилися сумніви щодо актуальності витрат коштів. Ттаке велике фінансове зобов’язання потребує ретельного обгрунтування. Такі ж питання ставлять і багато поляків. Вони кажуть, що за вартість контракту можна було придбати більш функціональні машини.

Крім того, FA-50PL потребують модернізації до рівня Block 20.  Така покупка має значний вплив на обороноздатність країни і вимагає обґрунтованого вибору.

Отже, загалом було витрачено 3 мільярди доларів на закупівлю 48 літаків. У Польщі постало питання щодо доцільності таких великих витрат.

Поляки висловлюють думку, що їм потрібно більше бойових літаків. А враховуючи сучасну ситуацію та черговість завдань, це потрібно зробити якнайшвидше. Проте наразі неясно, які будуть наступні кроки Міністерства оборони у зв’язку з майбутніми закупівлями бойових літаків.

“Важливо, щоб Польща обрала більш ефективний шлях для розвитку авіаційної галузі та придбала оптимальну промислову пропозицію. Повторювати помилки минулого, купуючи літаки FA-50, які зараз не використовуються, не раціонально”, – зазначається у статті. Було б доцільніше витратити кошти не на ще 36 FA-50, а на інші бойові літаки, такі як F-15, F-35 чи Eurofighter Typhoon.

Польське оборонне управління ще в 1990-х роках заявило про необхідність 160 бойових літаків до 2030 року, проте зараз країна може розраховувати лише на половину цієї кількості – 80 машин (F-16 та F-35).

У Польщі з МіГ-29 відвалився паливний бак https://uineu.org/2024/05/28/u-polshhi-z-mig-29-vidvalyvsya-palyvnyj-bak/

Найбільші загрози для безпеки держави – Косіняк-Камиш https://uineu.org/2024/05/28/najbilshi-zagrozy-dlya-bezpeky-derzhavy-kosinyak-kamysh/

Українця затримали за надання фальшивих показаньhttps://uineu.org/2024/05/28/ukrayinczya-zatrymaly-za-nadannya-falshyvyh-pokazan/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *