Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща навчатиме військовозобов’язаних українців

0
2 місяці ago
Польща навчатиме військовозобов'язаних українців

Заява про українських чоловіків призовного віку: Польща навчатиме військовозобов’язаних українців.

Польща навчатиме військовозобов’язаних українців на своїй території замість відправлення своїх інструкторів до України.

Польський прем’єр-міністр Радослав Сікорський зазначив, що наразі не розглядається відправлення польських інструкторів до України. Замість цього Польща пропонує формування підрозділу з військовозобов’язаних українців на своїй території. Про це повідомило агентство PAP.

Сікорський пояснив, що зараз безпечніше і ефективніше буде навчати український підрозділ у Польщі. Цей підрозділ складатиметься з українців, що проживають у Польщі і підлягають мобілізації до українських збройних сил. Це буде більш ефективним способом надання допомоги Україні – повідомив польський прем’єр, Ці заяви він зробив 31 травня під час візиту до Праги, зазначивши, що Польща розглядала запит України щодо навчання.

Чи готова Польща відправити війська до України?

Сікорський дав відповідь щодо можливого відправлення польських військ до України.

Міністр закордонних справ Радослав Сікорський зазначив, що Польща не повинна виключати можливість відправлення своїх військ до України.  У той же час він не уточнив, яку саме роль зіграють польські війська.

“Ми не повинні виключати таку можливість. Нам слід залишити Путіна в невизначеності щодо наших намірів”, – цитується міністра.

Також польські видання повідомили, що їхня країна готова підписати безпекову угоду з Україною. За словами глави польської дипломатії переговори в Празі наблизили до прийняття важливих рішень. В тому числі і питання про посилення підтримки України у межах Альянсу та механізму фінансової підтримки оборони країни.

На минулому тижні Сікорський також висловив свою позицію, що не підтримує соціальне забезпечення для українців, які ухиляються від військового призову.

Раніше повідомлялось:

В Польщі затримали українців, яких розшукує Інтерпол https://uineu.org/2024/05/29/v-polshhi-zatrymaly-ukrayincziv-yakyh-rozshukuye-interpol/

США відкрили під Краковом базу спецпризначенців https://uineu.org/2024/05/28/ssha-vidkryly-pid-krakovom-bazu-speczpryznachencziv/

Найбільші загрози для безпеки держави – Косіняк-Камиш https://uineu.org/2024/05/28/najbilshi-zagrozy-dlya-bezpeky-derzhavy-kosinyak-kamysh/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *