Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Баварський замок постраждав внаслідок інтенсивних злив

0
2 місяці ago
Баварський замок постраждав внаслідок інтенсивних зливБаварський замок постраждав внаслідок інтенсивних злив

Баварський замок постраждав внаслідок інтенсивних злив

У німецькій Баварії через інтенсивні зливи обвалилася частина руїн стародавнього замку. Баварський замок постраждав внаслідок інтенсивних злив. Проливні дощі на півдні Німеччини ще більше зруйнували руїни середньовічного замку Фалькенштайн, розташованого на горі майже на кордоні з Австрією. Про це повідомляє Spiegel, пише «Європейская правда». Після тривалих проливних дощів ґрунт просочився водою, що призвело до зсувів ґрунту та обвалення уламків на стіни. Фотографії з місця події ще не були зроблені, і ступінь збитку поки невідома.

Баварський замок постраждав внаслідок інтенсивних злив
Замок у Німеччині постраждав внаслідок інтенсивних злив

У районі Розенхайм надійшло повідомлення про те, що 50 осіб було евакуйовано з району під замком. Замок був побудований на висоті понад 1200 метрів на початку IV століття і був добудований і функціонував протягом декількох століть, поки не був майже знищений пожежею наприкінці XVII століття. Зараз це популярне місце для гірських прогулянок.

Нагадаємо, що Південна Німеччина продовжує боротися з наслідками повені, яка почалася після дуже сильних дощів минулої п’ятниці. Пік повені майже пройдено, і в майбутньому рівень води має знизитися. Щонайменше 4 людини загинули через негоду.

Після сильного дощу, що пройшов у вівторок ввечері, кілька міст у Сілезії, Польща, також були затоплені.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *