Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Бундесвер хоче збільшити замовлення в Rheinmetall

0
2 місяці ago
Бундесвер хоче збільшити замовлення в RheinmetallБундесвер хоче збільшити замовлення в Rheinmetall

Бундесвер хоче збільшити замовлення в Rheinmetall

Очікується, що німецька армія замовить у виробника зброї Rheinmetall на 200 000 снарядів більше, ніж планувалося. Як повідомляє “Європейська правда”, про це пише інформаційне агентство  Reuters, яке зачитало лист, направлений Міністерством оборони до парламентського комітету з бюджетних питань.

Бундесвер хоче збільшити замовлення в Rheinmetall
Бундесвер хоче збільшити замовлення в Rheinmetall

Згідно з листом Міністерства оборони, військові планують отримати додатково 88 000 снарядів калібру 200 000 мм на суму близько 155 мільйонів євро в рамках Рамкової угоди з оборонною компанією. Rheinmetall вже уклала угоди на суму 1,2 мільярда євро на поставку сотень тисяч гільз, детонаторів і зарядів. Німеччина також постачає зброю в Україну, тому нові боєприпаси призначені для поповнення військових складів, зазначає Reuters.

Міністерство оборони Німеччини також працює над тим, щоб дозволити Rheinmetall встановити нову виробничу лінію в центральному німецькому місті Унтерс, йдеться в листі. Раніше повідомлялося, що Rheinmetall інвестує понад 18 000 євро в будівництво заводу з виробництва боєприпасів в Литві.

До цього компанія отримала велике замовлення від країн НАТО на артилерійські боєприпаси на суму близько 3 мільярдів євро. Водночас Rheinmetall оголосила, що отримає від Європейського Союзу понад 13 000 євро на збільшення виробництва боєприпасів.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *