Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Генпрокуратура ФРН буде розслідувати злочин у Мангеймі

0
2 місяці ago
Генпрокуратура ФРН буде розслідувати злочин у МангейміГенпрокуратура ФРН буде розслідувати злочин у Мангеймі

Генпрокуратура ФРН буде розслідувати злочин у Мангеймі

Генеральний прокурор Німеччини Єнс Роммель взяв на себе розслідування справи про напад з ножем у місті Маннгейм, внаслідок якого загинув поліцейський. Про це повідомив речник федеральної прокуратури, підтвердивши інформацію виданню Spiegel, пише “Європейська правда”.

Генпрокуратура ФРН буде розслідувати злочин у Мангеймі
Генпрокуратура ФРН буде розслідувати злочин у Мангеймі

Федеральна прокуратура пояснила, що рішення розслідувати напад у Маннгеймі обумовлене “особливою важливістю” цієї справи, оскільки злочин розглядається як релігійно мотивований і може становити загрозу внутрішній безпеці Німеччини.

Розслідування ведеться за звинуваченням у вбивстві, п’яти замахах на вбивство та нанесенні небезпечних тілесних ушкоджень. За даними слідства, вдень 31 травня на ринковій площі міста Маннгейм чоловік із ножем напав на учасників антиісламського мітингу, організованого громадянським рухом Pax Europa, поранивши багатьох людей, включаючи поліцейського.

Унаслідок нападу постраждали шестеро людей, серед яких 29-річний офіцер поліції, який помер у лікарні від поранень у шию та голову.

Нападником виявився 25-річний Сулайман А., виходець із Афганістану, який приїхав до Німеччини підлітком у 2014 році та проживав у Гессені з дружиною та двома дітьми. Під час затримання він отримав кульове поранення, тому поки не зміг дати свідчення і не пояснив мотивів свого нападу.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *