Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц виступить з промовою у Бундестазі

0
2 місяці ago
Шольц виступить з промовою у БундестазіШольц виступить з промовою у Бундестазі

Шольц виступить з промовою у Бундестазі

Федеральний прем’єр-міністр Олаф Шольц планує виступити в Бундестазі з промовою з питань безпеки в четвер, але її основна спрямованість поки неясна. Як повідомляє “Європейська правда”, німецькі ЗМІ дізналися про це з листа на ім’я глави Бундестагу Бербера Басу, який опинився в розпорядженні агентства dpa з канцелярії прем’єр-міністра.

Шольц виступить з промовою у Бундестазі
Шольц виступить з промовою у Бундестазі

Згідно зі змістом листа, Олаф Шольц хоче виступити з промовою в Бундестазі в четвер, про поточну ситуацію в області безпеки. Поки невідомо, яка тема буде в центрі уваги – війна між Росією і Україною або внутрішня ситуація.

У першому питанні Шольц, можливо, захоче детально пояснити рішення уряду про публічний дозвіл Україні використовувати німецьку зброю проти цілей на території Росії з метою самооборони. Запит про роз’яснення цього рішення був поданий вкрай лівою опозицією.

Про напади на політиків

У внутрішній політиці має місце інцидент в Мангеймі, в ході якого громадянин Афганістану напав на вкрай правого політика, який проводив антиісламський мітинг. Це залишається однією з головних проблем. До цього стався ряд інцидентів, пов’язаних з нападами на політиків з Партії зелених і партії Шольца, а також нападами на крайніх правих політиків.

За матеріалами: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *