Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

На митниці вилучили товари на 300 тисяч

0
2 місяці ago
На митниці вилучили товари на 300 тисяч

У ковельчанина на митниці вилучили товари на 300 тисяч гривень, які він ввозив з Польщі.

На митниці вилучили товари на 300 тисяч. Було затримано жителя м. Ковель, який намагався ввезти товари з Польщі без належної сплати податків. Орієнтовна вартість тимчасово вилучених предметів, які перемістили на склад митниці, становить 300 тисяч гривень. Про це повідомила пресслужба Волинської митниці.

Повертаючись з Польщі, чоловік обрав смугу руху «зелений коридор», яка передбачає, що перевезені товари не підлягають заборонам чи обмеженням, письмовому декларуванню та оподаткуванню. Згідно з правилами, у супроводжуваному багажі без сплати митних платежів можна ввозити товари для особистого користування вагою не більше 50 кг і вартістю до 500 євро (крім підакцизних товарів). Однак, з багажного відсіку його автомобіля «Рено» тимчасово вилучили 230 кг електрокабелю, автозапчастини та майже 200 нових модемів/роутерів.

Повертаючись з Польщі додому, чоловік обрав смугу руху «зелений коридор», яка має юридичне значення. Початок проїзду через канал із зеленими символами є заявою про те, що перевезені товари не підлягають заборонам, обмеженням, письмовому декларуванню та оподаткуванню. На митниці вилучили товари на 300 тисяч

За правилами, у супроводжуваному багажі без сплати митних платежів можна ввозити для особистого користування товари вагою не більше 50 кг і вартістю до 500 євро (за винятком підакцизних товарів). Проте, з багажного відсіку його автомобіля «Рено» тимчасово вилучили 230 кг електрокабелю, автозапчастини та майже 200 нових модемів/роутерів.

Відповідно до ч. 2 ст. 471 Митного кодексу, недекларування товарів громадянами призводить до накладення штрафу в розмірі 30% їх вартості. Митники склали протокол та розпочали адміністративне провадження. За умови сплати штрафу до державного бюджету в повному обсязі цей громадянин зможе ввезти свій товар в режимі імпорту. Лише за умови дотримання всіх тарифних та нетарифних регулювань, включаючи сплату належних митних платежів.

 

Причина зернового конфлікту Польщі та України https://uineu.org/2024/05/16/prychyna-zernovogo-konfliktu-polshhi-ta-ukrayiny/

У Польщі знайшли скарби XVIII століття https://uineu.org/2024/05/16/u-polshhi-znajshly-skarby-xviii-stolittya/

Способи грошових переказів з Польщі https://uineu.org/2024/05/17/sposoby-groshovyh-perekaziv-z-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *