Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поляки блокують постачання товарів в Росію

0
2 місяці ago
Поляки блокують постачання товарів в Росію

Знову закривають кордон, але на цей раз не з Україною – поляки блокують постачання товарів в Росію. Польща та Литва почали блокувати постачання європейських вантажів до Росії.

Поляки блокують постачання товарів в Росію: митники Польщі та Литви почали блокувати на кордоні товари, які направляються з Італії. Про це повідомив президент Асоціації італійських підприємців у РФ (GIM Unimpresa) Вітторіо Торрембіні, інформує ЛІГА з посиланням на російські ЗМІ.

«З боку Польщі та Литви спостерігається відкрита дискримінація. Їхні митники можуть просто заблокувати вантажі, які йдуть до Росії з Італії, хоча ці товари не підпадають під санкції, і всі документи в порядку», — зазначив Торрембіні.

За його словами обидві країни допускають вантажі до Росії зі своїх територій, проте вони виступають за посилення обмежень щодо Москви. Торрембіні характеризує дії митників як “свавілля”.

У Євросоюзі з 19 травня почала діяти кримінальна відповідальність за порушення санкцій проти Росії. Нові правила також встановлюють загальні базові стандарти як для фізичних, так і для юридичних осіб у всіх країнах-членах та закривають правові прогалини для обходу санкцій ЄС.

Раніше було повідомлено, що на початку травня Литва, Латвія, Естонія, Польща та Фінляндія підписали угоду про посилення та уніфікацію моніторингу санкцій ЄС щодо Росії. Згідно з цим документом, країни будуть обмінюватися інформацією та реагувати у випадку виявлення обходу обмежень.

Також з 27 травня Радослав Сікорський повідомив, що Варшава введе обмеження на переміщення працівників російського посольства на території Польщі. Він заявив журналістам, що Польща встановить “обмеження на переміщення російських дипломатів у нашій країні”, які стосуватимуться як посольства, так і консульського персоналу Росії в Польщі. Російським дипломатам дозволять переміщатися лише в межах Мазовії (території на сході Польщі), а консулам – тільки у тих воєводствах, де вони займають посаду. Виключенням буде голова посольства, додав голова польського МЗС.

Дуда ветував визнання сілезької мови регіональною у Польщі https://uineu.org/2024/06/03/duda-vetuvav-vyznannya-silezkoyi-movy-regionalnoyu/

Сотні мігрантів хотіли прорвати кордон Польщі https://uineu.org/2024/06/03/sotni-migrantiv-hotily-prorvaty-kordon-polshhi/

Благодійний футбольний матч у Варшаві https://uineu.org/2024/06/03/blagodijnyj-futbolnyj-match-u-varshavi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *