Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц застеріг фон дер Ляєн від коаліції з ультраправими

0
2 місяці ago
Шольц застеріг фон дер Ляєн від коаліції з ультраправимиШольц застеріг фон дер Ляєн від коаліції з ультраправими

Шольц застеріг фон дер Ляєн від коаліції з ультраправими

Німецький канцлер Олаф Шольц висловився на підтримку президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, яка претендує на другий термін, зазначивши, що вона та її правоцентристська Європейська народна партія повинні сформувати стабільну більшість у наступному Європарламенті без підтримки ультраправих партій. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на “Європейську правду”.

Шольц застеріг фон дер Ляєн від коаліції з ультраправими
Шольц застеріг фон дер Ляєн від коаліції з ультраправими

Виступаючи у Берліні, Шольц підкреслив, що майбутній президент Єврокомісії повинен спиратися на коаліцію демократичних партій Європи, включаючи соціал-демократів, консерваторів і лібералів. “Не повинно бути жодних ультраправих або правих популістських партій”, – наголосив він.

Шольц також зауважив, що історія Німеччини надає їй особливу відповідальність у Європі, і він ставиться до цього дуже серйозно. У квітні фон дер Ляєн натякнула, що може бути відкритою до співпраці з євроскептичними партіями, щоб забезпечити собі другий термін на посаді. Це викликало критику з боку Шольца, який заявив, що майбутній президент Єврокомісії не повинен шукати підтримки ультраправих партій.

ЗМІ повідомляють, що фон дер Ляєн може зіткнутися з труднощами у своєму прагненні отримати другий термін, оскільки новий склад Європарламенту може виявитися менш сприятливим до неї. Крім того, президент Європейської ради Шарль Мішель також має намір перешкодити їй повторно обійняти посаду голови Єврокомісії.

Раніше ми повідомляли:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *