Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Зелені хочуть розслідувати будівництво Північного потоку

0
2 місяці ago
Зелені хочуть розслідувати будівництво Північного потокуЗелені хочуть розслідувати будівництво Північного потоку

Зелені хочуть розслідувати будівництво Північного потоку

Німецькі “Зелені” хочуть розслідувати в Бундестазі будівництво “Північного потоку-2”. Німецькі “Зелені” висловили заклик щодо створення спеціальної слідчої комісії у Бундестазі для розслідування рішень, пов’язаних з будівництвом газопроводу “Північний потік-2”, який ніколи не запрацював. Вони вважають, що такий крок буде важливим для розкриття подій, які мали місце в той час, коли з німецького боку активно підтримувалася ця ініціатива.

Зелені хочуть розслідувати будівництво Північного потоку
Зелені планують розслідувати будівництво Північного потоку

За інформацією, отриманою від Süddeutsche Zeitung  та Spiegel, “Зелені” виступають за розслідування ролі німецьких чиновників у реалізації проєкту “Північного потоку-2”. Вони вважають, що цей газопровід став найбільшим провалом у сферах економіки, енергетики та міжнародних відносин у Німеччині.

Представники “Зелених” вважають, що створення спеціальної слідчої комісії може викликати напругу в коаліції, адже ця ініціатива не знайде підтримки в партії Шольца – Соціал-демократичній партії Німеччини.

Що саме обговорюють у Німеччині

Останнім часом питання про “Північний потік-2” активно обговорюються у Німеччині через його геополітичне значення та ймовірні наслідки для безпеки та енергетичної політики регіону. Спеціальний слідчий комітет вже розглядає діяльність “Фонду захисту клімату та навколишнього середовища”. Цей фонд сприяв закінченню будівництва газопроводу в Німеччині.

Попередня посол Німеччини в Україні, Анка Фельдгузен, заявила, що її країна ні за яких умов не повернеться до використання газопроводу “Північний потік-2”.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *