Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Кампанія для зменшення мігрантів у Польщі

0
2 місяці ago
Кампанія для зменшення мігрантів у Польщі

Кампанія для зменшення мігрантів у Польщі: яка її мета

У державі планується інформаційна кампанія для зменшення кількості нелегальних мігрантів у Польщі. Запуск такої кампанії анонсував міністр закордонних справ Радослав Сікорський у країнах, звідки найчастіше прибувають мігранти, які намагаються нелегально перетнути пКампанія для зменшення мігрантів у Польщіольсько-білоруський кордон. Polskie Radio повідомляє про це.

Сікорський відзначив, що 90% осіб, які були затримані останнім часом при спробі незаконного перетину кордону з Білорусі до Польщі, мали російські візи. А Білорусь повністю скасувала візовий режим для громадян деяких країн.

Міністр пояснив, що мета інформаційної кампанії – показати іноземцям, що насправді відбувається на кордоні, “щоб людей не обманювали ні росіяни, ні білоруси”. Для цього будуть використовуватися матеріали прикордонної охорони та армії.

“Ми намагаємося переконати цих бідних людей в країнах, де їм загрожує міграція, не шукати щастя тут. Їх обманюють, кажучи, що вони можуть просто прийти сюди. Ми покажемо, що кордон захищений, і сподіваємося, що це переконає їх уникати небезпеки та не потрапляти під вплив контрабандистів, КДБ та ГРУ”, – зазначив він.

Міністр також відзначив, що акція буде спрямована на громадян цих країн через польські дипломатичні представництва. “Ми покажемо фотографії нашої прикордонної служби, військових патрулів. Тому що є думка, що польський кордон легко перетнути, але сьогодні це не так просто”, – додав він.

Говорячи про питання міграції до Польщі, Сікорський також згадав про візовий скандал, пов’язаний з блокуванням місць у чергах на візи в польських консульствах. “Ми вже опублікували ‘білу книгу’ щодо візового скандалу та тих заходів, які потрібно вжити, щоб це більше не повторювалося”, – зазначив він. Він також підкреслив необхідність законодавчих змін у порядку подання документів на отримання дозволів на роботу.

Він зауважив, що країни або групи країн, такі як Європейський Союз, мають право на контроль над своїми кордонами.

“Не кожен має право вибирати місце свого проживання. Якби це було можливо, то візи, паспорти та прикордонники були б зайвими”, – підкреслив Сікорський.

Міністр охарактеризував жінок та дітей, які знаходяться на білоруській стороні кордону і намагаються потрапити до Польщі, як “жертв Лукашенка та Путіна”. Він також згадав про плани уряду створення «буферної зони» біля деяких ділянок кордону з Білоруссю на Підляшші.

“Ми, безумовно, стали об’єктом гібридної операції. Ми знаємо, хто за нею стоїть та яка її мета. Мета – продемонструвати всій Європі, що зовнішній кордон ЄС не контролюється, щоб зміцнити ультраправих, які обіцяють руйнувати Євросоюз зсередини”, – додав Сікорський.

Поляки блокують постачання товарів в Росію https://uineu.org/2024/06/05/polyaky-blokuyut-postachannya-tovariv-v-rosiyu/

 Польща дозволила Україні бити польською зброєю по Росії https://uineu.org/2024/06/03/polshha-dozvolyla-ukrayini-byty-polskoyu-zbroyeyu-po-rosiyi/

Українець намагався перевезти 82 тис. євро через кордон https://uineu.org/2024/06/03/ukrayinecz-namagavsya-perevezty-82-tys-yevro-cherez-kordon/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *