Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Бундестазі критикували та хвалили Шольца

0
2 місяці ago
У Бундестазі критикували та хвалили ШольцаУ Бундестазі критикували та хвалили Шольца

У Бундестазі критикували та хвалили Шольца

У німецькому парламенті виникла дискусія щодо рішення Берліна дозволити Києву використовувати німецьку зброю для ударів по цілях на території Росії. Згідно з інформацією, оприлюдненою “Європейською правдою” за посиланням на Tagesschau, Марі-Агнес Штрак-Циммерманн, голова комітету з питань оборони в Бундестагу від Вільної демократичної партії, висловила підтримку канцлеру Олафу Шольцу за його зміну курсу. Вона відзначила, що керівник уряду ФРН вчинив правильно, дозволивши Україні атакувати об’єкти запуску ракет на території Росії.

У Бундестазі критикували та хвалили Шольца
У Бундестазі критикували та хвалили Шольца

Проте, вона критикувала недостатню рішучість з боку Берліна у підтримці України. За її словами, Німеччина підтримує Україну, але це робиться надто повільно, і це ставить ФРН у передбачувану позицію перед Володимиром Путіним.

Політична діячка Сара Вагенкнехт, яка вважається “подругою Путіна” і є представницею лівої партії BSW, що проти військової допомоги Україні, різко засудила зміну курсу Шольца. Вона заявила, що такий рішення ставить Німеччину перед серйозною загрозою, а сам канцлер це розуміє. Вагенкнехт також підкреслила, що найбільшим ризиком для безпеки ФРН є загроза ескалації конфлікту в Україні до великої війни в Європі.

Сам Шольц, коментуючи своє рішення дозволити використання німецької зброї Україною проти Росії, підкреслив право України на самооборону. Він також висловив переконання, що цей крок не призведе до ескалації конфлікту.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус пояснив, що рішення Берліна є стратегічним адаптуванням до змінливої ситуації.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *