Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині обшукали більше 70 квартир

0
2 місяці ago
У Німеччині обшукали більше 70 квартирУ Німеччині обшукали більше 70 квартир

У Німеччині обшукали більше 70 квартир

Влада по всій Німеччині провела масштабні обшуки у підозрюваних у поширенні ненависті та підбурюванні до насильства в інтернеті. Про це повідомляє Spiegel, посилаючись на “Європейську правду”. Вранці у четвер було обшукано понад 70 квартир і допитано багато підозрюваних, заявило Федеральне відомство кримінальної поліції (BKA) у Вісбадені. У всіх федеральних землях проведено понад 130 поліцейських заходів, за словами представника BKA.

У Німеччині обшукали більше 70 квартир
У Німеччині обшукали більше 70 квартир

“Ми повинні зупинити спіраль ненависті і насильства. Інтернет стає живильним середовищем для поширення ненависті, що призводить до насильства”, – сказала міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер. Тому BKA разом з поліцією вживає активних заходів проти злочинів на ґрунті ненависті, пояснила вона.

“Понад 130 заходів по всій країні сьогодні – це той жорсткий підхід, який нам потрібен”, – додала Фезер. Ці дії спрямовані як проти ісламістської та антисемітської пропаганди, що підтримує терор ХАМАС і заперечує існування Ізраїлю, так і проти правоекстремістських і антидемократичних публікацій, які розпалюють ненависть, включаючи погрози вбивством посадовцям і виборним представникам.

BKA звертала увагу на контент з підбурюванням до ненависті, а також на пости з нацистськими символами, як свастика. Вони також відзначали антисемітські висловлювання, пов’язані з конфліктом на Близькому Сході, наприклад, гасло “Від річки до моря Палестина буде вільною”. Під переслідування потрапили і автори постів, що містять погрози і образи на адресу політиків, посадовців та народних обранців.

За останній рік кількість зареєстрованих поліцією випадків публікацій, що розпалюють ворожнечу, значно зросла – з 3 396 до 8 011 випадків. Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час виступу в Бундестазі висловився за депортацію осіб, які скоїли тяжкі злочини, до країн з складною ситуацією з безпекою, таких як Афганістан та Сирія.

Минулого тижня у Мангеймі афганець з ножем напав на ультраправих, які проводили антиісламський мітинг, і поранив багатьох. Постраждалий поліціянт помер у лікарні.

Раніше ми писали:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *