Notice: Функцію _load_textdomain_just_in_time було викликано неправильно. Translation loading for the cyr2lat domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.7.0.) in /home2/chernih1/uineu.org/wp-includes/functions.php on line 6114

Notice: Функцію _load_textdomain_just_in_time було викликано неправильно. Translation loading for the wordpress-seo domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.7.0.) in /home2/chernih1/uineu.org/wp-includes/functions.php on line 6114
Посол у Німеччині проти депортації українців - U-in-EU
Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Посол у Німеччині проти депортації українців

0
9 місяців ago
Посол у Німеччині проти депортації українцівПосол у Німеччині проти депортації українців

Посол у Німеччині проти депортації українців

Український посол у Німеччині, Олексій Макеєв, виступив проти пропозиції від опозиційної партії “Християнсько-соціальний союз” (ХСС). Мова йшла щодо депортації українських біженців без роботи назад до України. Він назвав цю ідею “дещо знеособленою і дуже популістською” під час інтерв’ю для телеканалу Phoenix, повідомляє “Європейська правда”.

Посол у Німеччині проти депортації українців
Посол у Німеччині проти депортації українців

За словами посла України, українці успішно інтегруються на німецькому ринку праці і це втричі краще, ніж у представників інших країн. Вони виявляють бажання працювати, а безробіття багатьох з них є проблемою не лише для самого населення України, але і для німецьких громадян і уряду.

Як думає Макеєв?

Макеєв вважає, що ключовими чинниками, які можуть поліпшити ситуацію, є визнання професійної кваліфікації українських спеціалістів у Німеччині та зниження вимог до знання німецької мови серед них.

Він також висловив розчарування стосовно того, що недостатньо зроблено для того, щоб політики належним чином вислухали та врахували потреби та страхи людей, які стали жертвами війни або вимушені покинути свої рідні місця в Німеччині.

Що відбувалось у Бундестазі?

Минулого тижня глава баварського ХСС у Бундестазі, Александер Добріндт, висловив підтримку ідеї висилати українських біженців без роботи з Німеччини, що викликало резонанс у німецькому політичному співтоваристві, зокрема серед партій федеральної коаліції.

За офіційними даними, серед понад мільйона українців, що проживають у Німеччині, працездатними є понад 800 тисяч, і лише приблизно чверть з них зайняті роботою.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *