Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща проти відправлення солдатів в Україну

0
2 тижні ago
Польща проти відправлення солдатів в Україну

Польща проти відправлення солдатів в Україну – сказав Анджей Дуда на на спільній пресконференції з президентом Словаччини Петером Пеллегріні.

Президент Польщі сподівається, що Росія уникне такого розвитку подій. Дуда наголосив, що перемога Росії у війні становитиме величезну загрозу для Європи та світу. Але наразі Польща проти відправлення солдатів в Україну, оскільки це може втягнути країну НАТО у конфлікт.

“На всіх міжнародних форумах, де ми знаходимося, позиція країн НАТО, включаючи Польщу, є дуже чіткою: ми надаємо військову підтримку Україні, але не відправляємо своїх солдатів туди. Ми вважаємо, що Україні потрібна підтримка – як гуманітарна, звичайна, людська, так і військова.” – зазначив Дуда.

“Ми сподіваємося, що нам ніколи не доведеться вводити наших солдат в Україну для бойових дій на захист Польщі або НАТО. Тому ми сподіваємося, що Росія не створить таких обставин. Це наша поточна позиція, і ми рішуче не бажаємо брати участь у цьому конфлікті або надсилати наших військових туди”, – зазначив президент Польщі.

У той же час, позиція Дуди відрізняється від позиції міністра закордонних справ Радослава Сікорського, який висловлював готовність до будь-яких можливих варіантів. “Нехай Путін зрозуміє, що ми будемо робити”, – підкреслював Сікорський.

Також на зустрічі було обговорено і ситуацію в енергетичному секторі. У цьому контексті також про кліматичну політику та енергію з відновлюваних джерел. Але й про атомну енергетику. Плани щодо цього – будівництво атомних електростанцій, насамперед першої в Померанії. А також морських вітрових електростанцій, будівництво яких ми зараз реалізуємо, щоб створити такий енергетичний мікс, який дозволить нам реалізувати припущення європейської кліматичної політики. Попереду у нас справді багато роботи в цій сфері.

Читайте також:

Захід у Варшаві, присвячений ролі української діаспори https://uineu.org/2024/07/04/zahid-u-varshavi-prysvyachenyj-roli-ukrayinskoyi-diaspory/

Штрафи та депортація у Польщі – поради українцям  https://uineu.org/2024/07/04/shtrafy-ta-deportacziya-u-polshhi-porady-ukrayinczyam/

Українці створюють робочі місяця в Польщі https://uineu.org/2024/07/04/ukrayinczi-stvoryuyut-robochi-misyaczya-v-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *