Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безробітним в Німеччині будуть платити менше

0
2 тижні ago
Безробітним в Німеччині будуть платити меншеБезробітним в Німеччині будуть платити менше

Безробітним в Німеччині будуть платити менше

Менше грошей для безробітних, Німеччина робить рішучі кроки. У відкритому листі міністру соціальних справ Хубертусу Хайлю і міністру фінансів Крістіану Лінднеру асоціація б’є на сполох. Згідно з листом, федеральний уряд планує масштабні скорочення центрів зайнятості, повідомляє novostide.de

Безробітним в Німеччині будуть платити менше
Безробітним в Німеччині будуть платити менше

Менше грошей для безробітних

Уперше за довгий час просочуються подробиці бюджетних обговорень усередині коаліції. За даними Landesarbeitsgemeinschaft Arbeit (LAG) і Bundesnetzwerk für Arbeit und soziale Teilhabe, федеральний уряд планує скоротити видатки на допомогу для громадян і бюро з працевлаштування аж на 2,6 мільярда євро у 2025 році. Про це свідчить лист LGD, отриманий IPPEN.MEDIA. Мережа відповіла на це відкритим листом політикам і застерігає від “виключення людей, які вважаються “відключеними від ринку праці” внаслідок скорочень”.

За даними LGD, скорочення доходів громадян слід розділити таким чином. Очікується, що 900 мільйонів євро буде зекономлено за рахунок скорочення підтримки послуг подальшого професійного навчання та реабілітації (про ці скорочення вже було оголошено влітку 2023 року).

1,6 мільярда євро буде скорочено з бюджетів бюро праці. Північна регіональна дирекція LAG підрахувала, що це призведе до дефіциту в 70 мільйонів євро тільки в землі Шлезвіг-Гольштейн порівняно з цим роком.
“Оскільки можна припустити, що адміністративний бюджет бюро праці також буде недостатнім у наступному році, нам слід знову очікувати масового перерозподілу і без того обмежених інтеграційних фондів в адміністративні бюджети бюро праці, які також дефіцитні”

Скорочення доходів громадян матиме серйозні наслідки

І LGD, і Федеральна мережа праці та соціальної участі попереджають про соціальні наслідки цих скорочень. У зв’язку з цим мережа написала відкритого листа міністру соціальних справ Хубертусу Хайлю (СДПН) і міністру фінансів Крістіану Лінднеру (ВДП). Він також доступний для IPPEN.MEDIA.

“Уже в 2024 році виробничі ради бюро з працевлаштування, зокрема, заявляють, що можливості працевлаштування (розділ 16d SGB II), інтеграція довготривало безробітних (розділ 16e SGB II) та участь на ринку праці (розділ 16i SGB II)), зокрема, вже не можуть бути профінансовані в достатній мірі”, – йдеться в листі. Цей фінансовий тиск буде збільшуватися за рахунок цих заощаджень. Скорочення фінансування в багатьох випадках може призвести до довгострокового безробіття, оскільки бюро з працевлаштування більше не матиме достатніх ресурсів для надання адресної допомоги людям, які постраждали від безробіття.

Скорочення допомоги відбудеться вже 2024 року

Цього року червоний олівець уже застосували в службах зайнятості. Тоді бюджети бюро праці було скорочено на 500 мільйонів євро. Влітку 2023 року також було оголошено суму в 900 млн євро, яку належить заощадити з 2025 року. Тепер ще 1,6 млрд євро належить скоротити на 2025 рік.

За даними LGD, скорочення бюджету на 2024 рік уже призвело до закриття підприємств і звільнень, а деякі заклади довелося закрити повністю. Нові скорочення “призведуть до незворотного розпаду важливих структур постачання”. У Мінпраці та соціальних питань на запитання прямо відповіли, що не коментують “внутрішньоурядові дискусії”.

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *