Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Паркування на тротуарі більше не буде

0
2 тижні ago
Паркування на тротуарі більше не будеПаркування на тротуарі більше не буде

Паркування на тротуарі більше не буде

Відомі з автошкіл правила паркування завжди були зрозумілі: виїзд на тротуар під час маневру означає закінчення іспиту. Хоча теоретично це неприйнятно, реальність часто представляє іншу картину. Паркування на тротуарах широко поширене і є постійною рисою міського ландшафту. Однак тепер ситуація може кардинально змінитися, повідомляє novostide.de

Паркування на тротуарі більше не буде
Паркування на тротуарі більше не буде

Паркування на тротуарі більше не буде

Федеральний адміністративний суд ухвалив рішення, яке може суттєво вплинути на паркування в німецьких містах. Жителі за певних умов отримали право вимагати від органів дорожнього руху вжиття заходів проти незаконного паркування на тротуарах.

Рішення суду послідувало за позовом, поданим п’ятьма домовласниками Бремена, які заперечували проти паркування транспортних засобів на тротуарах своїх вулиць. Така практика без спеціального дозволу заборонена відповідно до § 12 розділу. 4 і 4а Правил дорожнього руху (СтВО). Як повідомляє Bayerischer Rundfunk, ця новаторська постанова є важливим кроком у боротьбі зі звичним і зручним для водіїв залишати свої автомобілі на тротуарах.

Захист жителів і пішоходів

Суд підтвердив, що заборона на паркування на тротуарах не лише захищає населення, а й забезпечує індивідуальний захист мешканців. Незручне паркування на тротуарах перед будинками суттєво ускладнює використання цих просторів. Однак претензії мешканців обмежуються ділянкою перед їхнім будинком до найближчого перехрестя на тій самій стороні вулиці.

У рішенні суду підкреслюється, що влада має свободу дій і не зобов’язана втручатися негайно. Наприклад, місто Бремен тепер має розробити концепцію визначення найбільш проблемних зон і визначення пріоритетності дій проти паркування на тротуарах.

Реакції та наслідки

Це рішення з ентузіазмом привітали екологічні та транспортні організації. Німецька екологічна допомога і клуб екологічного руху VCD закликають міста вжити послідовних заходів проти незаконного паркування на тротуарах, включно з накладенням фінансових штрафів та евакуацією транспортних засобів. Асоціація міст і муніципалітетів (DStGB) також висловила позитивну думку, вважаючи, що це рішення забезпечує правову визначеність для місцевої влади і дає можливість переглянути використання громадського простору.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *