Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

США виділили Польщі $2 млрд на закупівлю зброї

0
2 тижні ago
США виділили Польщі $2 млрд на закупівлю зброї

F-35, Patriot і Abrams. США виділили Польщі $2 млрд на закупівлю зброї.

США виділили Польщі $2 млрд на закупівлю зброї:  винищувачів F-35, зенітно-ракетних комплексів Patriot і танків Abrams. Про це заявив керівник пресслужби Держдепартаменту США Меттью Міллер.

«Польща здійснює масштабну програму військової модернізації. Зокрема закуповує американське оборонне обладнання, таке як літаки F-35, ракетні системи Patriot і основні бойові танки Abrams», — сказав Міллер.

Прямі кредити в рамках програми Foreign Military Financing — це інструмент співпраці у сфері безпеки, зарезервований для деяких з найважливіших партнерів США у сфері безпеки.

Він зазначив, що кредитні кошти сприятимуть подальшій військовій модернізації Польщі в широкому спектрі сил і засобів. Це зробить значний внесок у зміцнення оборони та стримування на східному фланзі НАТО.

Міллер також зазначив, що Польща є лідером в НАТО, витрачаючи на оборону чотири відсотки ВВП, що є найвищим показником в Альянсі.

Він підкреслив, що в Польщі дислокуються тисячі військовослужбовців США та членів НАТО, включаючи штаб-квартиру американського V корпусу в Познані.

Представник Держдепартаменту додав, що уряд США надає до 60 мільйонів доларів у рамках програми Зовнішнього військового фінансування для субсидування відсоткової ставки за цим кредитом. Це допоможе прискорити оборонну модернізацію Польщі, підтримуючи термінові закупівлі оборонних товарів і послуг у США.

Польща є непохитним союзником США і ця угода ще більше посилить східний фланг НАТО. Польща здійснює масштабну програму військової модернізації, включаючи закупівлю оборонного обладнання США. Це літаки F-35, ракетні системи Patriot і основні бойові танки Abrams. Польща є лідером в НАТО, зараз витрачає чотири відсотки ВВП на оборону, що є найвищим показником в Альянсі. У Польщі знаходяться тисячі військовослужбовців США та союзників, у тому числі штаб V корпусу США (передовий) у Познані.

Прямі позики на іноземне військове фінансування є інструментом співпраці у сфері безпеки, призначеним для деяких із наших найважливіших партнерів у сфері безпеки. Надходження від позики сприятимуть подальшим зусиллям Польщі з військової модернізації в широкому діапазоні можливостей, суттєво сприяючи зміцненню оборони та стримування східного флангу НАТО.

Читайте також:

Створення Українського легіону в Польщі https://uineu.org/2024/07/09/stvorennya-ukrayinskogo-legionu-v-polshhi/

Чи загрожує Польщі вихід з ЄС? https://uineu.org/2024/07/01/chy-zagrozhuye-polshhi-vyhid-z-yes/

Українці можуть навчатися в Польщі: умови вступу https://uineu.org/2024/06/28/ukrayinczi-mozhut-navchatysya-v-polshhi-umovy-vstupu/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *