Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

В Німеччині зняли режим обмеження тиші

0
2 тижні ago
В Німеччині зняли режим обмеження тишіВ Німеччині зняли режим обмеження тиші

В Німеччині зняли режим обмеження тиші

Більше немає обмежень тиші після 22:00, нова постанова в Німеччині. Дві речі, які німці люблять найбільше? Футбол і правила. Останній, зокрема, буде пом’якшений і скоригований на найближчі кілька тижнів з нагоди чемпіонату Європи з футболу,повідомляє novostide.de

В Німеччині зняли режим обмеження тиші
В Німеччині зняли режим обмеження тиші

Більше не потрібно йти спати після 22:00

Для багатьох жителів Німеччини сон дуже важливий і священний. Однак протягом обмеженого часу він більше не починатиметься о 22:00. Чотиритижневий захід розпочнеться наступної п’ятниці з матчу відкриття між Німеччиною та Шотландією в Мюнхені. Як і в інші 25 днів, матч розпочнеться о 21:00, повідомляє Chip.

Як зазвичай у рамках цього заходу, деякі оператори знову організовують публічні покази, які на деяких матчах можуть тривати до пізнього вечора. Особливо це стосується овертайму та серії пенальті. Тоді це може зайняти до опівночі.

В умовах високої напруженості футбольні вболівальники поводяться відповідно голосно. Федеральний кабінет міністрів ухвалив постанову, яка гарантує, що заходи на відкритому повітрі не суперечитимуть законам про комендантську годину.

Особливі правила набувають чинності 14 червня

Спеціальні правила нічної комендантської години набудуть чинності з 14 червня по 14 липня, тобто на весь період проведення чемпіонату Європи. Це дозволяє продовжити публічний перегляд подій після 22:00. Тоді період тиші починається тільки о 01:00.

В іншому разі оператори порушуватимуть правила захисту від шуму. Вони передбачають, що залежно від типу місцевості після 22:00 допускається лише помірний або нормальний рівень шуму від 35 до 65 дБ.

Незважаючи на спеціальні правила, запити операторів на публічні покази мають бути схвалені відповідною місцевою владою. Буде схвалена заявка чи ні, визначається в кожному конкретному випадку і залежить від різних чинників. До них належить, чи розташований об’єкт поблизу житлових районів або об’єктів, що потребують захисту.

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *