Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Євро-2024 у Німеччині: вирішальні матчі

0
2 тижні ago
Євро-2024 у Німеччині вирішальні матчіЄвро-2024 у Німеччині вирішальні матчі

Євро-2024 у Німеччині: вирішальні матчі

Ось і визначилися всі півфіналісти Євро-2024. Залишилося всього три гри: дві гри півфіналу та одна головна гра фіналу.

Євро-2024: вирішальні матчі.

Євро-2024 у Німеччині вирішальні матчі
Євро-2024 у Німеччині вирішальні матчі

На чемпіонаті Європи з футболу попереду – півфінали та фінал. Вирішальні матчі. У останньому чвертьфінальному матчі Євро-2024 за путівку до півфіналу змагалися національні команди Нідерландів та Туреччини. Матч відбувся в Берліні на Олімпіаштадіоні і завершився перемогою збірної Нідерландів з рахунком 2:1. Берлінці могли весь цей день спостерігати активність фанатів обох команд. Паралельно спалахнули політичні пристрасті не дуже зрозумілого характеру, повідомляє aussiedlerbote.de

У останньому чвертьфінальному матчі Євро-2024 за путівку до півфіналу змагалися національні команди Нідерландів та Туреччини. Матч відбувся в Берліні на Олімпіаштадіоні і завершився перемогою збірної Нідерландів з рахунком 2:1. Берлінці могли весь цей день спостерігати активність фанатів обох команд. Паралельно спалахнули політичні пристрасті не дуже зрозумілого характеру.

Розклад

1⁄2 фіналу

9 липня

Іспанія – Франція (Мюнхен, 21:00)

10 липня

Нідерланди – Англія (Дортмунд, 21:00)

11, 12 та 13 липня – дні відпочинку

Фінал

14 липня

Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2 (Берлін, 21:00)

Прогнози

Букмекери назвали фаворитів півфіналів Євро-2024. Найбільш імовірний варіант фінального матчу: Іспанія – Англія. Подивимося. І ось ще один, персональний прогноз. Фаміл Джамал: «ІСПАНІЯ МАЄ ГАРНІ ШАНСИ СТАТИ ЧЕМПІОНОМ ЄВРО-2024. 1. Іспанія – Франція. Образно кажучи, це як би достроковий фінал. Особисто мені більше імпонує гра Іспанії. Мені здається, що іспанцям цілком під силу подолати французів. 2. Англія – Нідерланди. Англійці хоч і показують нудний футбол, але їм під час чемпіонату якось щастить і вони вже дійшли до півфіналу. З Нідерландами така гра вже не пройде. Нідерланди – сильна, атлетична міцна команда, яка грає атакувальний футбол. На мою суб’єктивну думку, в цій парі пройдуть Нідерланди. І це буде справедливо!»

А як буде насправді, скоро побачимо.

Попутно

Німецькі залізниці отримали червону картку від футбольних уболівальників і журналістів. Deutsche Bahn не справлялися з перевезенням пасажирів з міста до міста. На матчі запізнювалися або взагалі не потрапляли не тільки фанати, а й самі організатори. Потяги скасовували, перенаправляли, або запізнення складали більше двох годин.

Представник Deutsche Bahn погодився з критикою (ще б він не погодився!) і сказав, що розуміє невдоволення з боку фанатів. Залізниця наразі не забезпечує якості, на яку всі заслуговують, і обіцяє виправитися. Є і виправдувальний аргумент: в Deutsche Bahn зовсім недавно приступили до здійснення програми реконструкції залізничної мережі вартістю в мільярд євро, реконструкція збіглася з Євро-2024 і тепер також впливає на пунктуальність і розклад потягів.

BILD додає: на Євро-2024 дивуються сміттю, ямам на дорогах, поганому інтернету та відсутності безготівкового розрахунку в Німеччині… Країна – світовий лідер у багатьох сферах. Тим дивніше окремі сюжети.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *