Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Форум Українців в Польщі

Після повені у Німеччину йдуть шторми
 • Цей форум порожній.
 • Авто та транспорт Польща
  Почато тем: 0
  Авто та транспорт Польща: Форум про все, що потрібно знати в одному місці. Якщо ви плануєте купити автомобіль в Польщі, то маєте багато питань про процес покупки, правила дорожнього руху та страхування авто в Польщі. В цій статті ми розповімо про всі аспекти, які потрібно врахувати перед покупкою авто або виїздом на транспорті в Польщу. Авто в Польщі можна купити в багатьох місцях, включаючи автосалони, автомобільні аукціони та від приватних власників. Якщо ви розглядаєте купівлю авто в Польщі, то переконайтеся, що ви знаєте правила дорожнього руху в Польщі та потрібні документи для реєстрації автомобіля. Також важливо уточнити, чи існують додаткові вимоги до вашого авто в залежності від його марки, моделі та віку. Більше інформації ви можете знайти в правових питаннях. Крім того, якщо ви плануєте ввезти авто з Польщі в Україну, то потрібно враховувати митні та інші правові обмеження. Заздалегідь уточніть процедуру і вимоги щодо ввезення автомобілів з Польщі в Україну. Якщо ви купуєте авто в Польщі, то не забудьте про страхування авто. У Польщі існують різні типи страхування авто, включаючи обов'язкове страхування та додаткове страхування від крадіжок та інших ризиків. Перед купівлею авто уточніть умови страхування та рівень покриття, щоб бути впевненими у своїй безпеці на дорозі. У Польщі існують багато автосалонів, які пропонують нові та вживані автомобілі. Нові авто можуть бути дорожчими, але вони зазвичай мають гарантію від виробника та не потребують ремонту або заміни запчастин протягом деякого часу. Вживані авто, з іншого боку, можуть бути більш доступними за ціною, але потребують більш частого обслуговування та ремонту. Перед купівлею вживаного авто в Польщі, переконайтеся, що ви знаєте його історію, включаючи історію ремонту та попередніх власників. Це може бути складно, якщо ви купуєте авто від приватного власника, тому рекомендується робити перевірку авто перед покупкою у спеціалізованому сервісному центрі. У Польщі також існують автомобільні аукціони, де можна знайти як нові, так і вживані авто за дуже привабливими цінами. Проте, на аукціонах можуть бути додаткові вимоги до покупців, а також потрібно мати достатньо знань про автомобілі, щоб зрозуміти, що саме ви купуєте. Незалежно від того, де ви купуєте авто в Польщі, не забудьте про правила дорожнього руху та документи, які необхідно мати для реєстрації автомобіля. У Польщі існують різні типи дорожніх знаків та сигналів, тому рекомендується заздалегідь ознайомитися з ними, щоб уникнути штрафів та аварій. Більше інформації ви можете знайти в правових питаннях. Щодо ввезення авто з Польщі в Україну, потрібно враховувати митні та інші правові обмеження. Зазвичай потрібно мати документи, що підтверджують власність на автомобіль, а також пройти технічний огляд та сплатити мито. Якшо ви бажаете продати вто то можете скористатися форумом Авто та транспорт Польща обо знайти перевізника.
  Все про бізнес та власну справу у Польщі
  Почато тем: 0
  Все про бізнес та власну справу у Польщі: Форум для тих хто шукае інфорнмацію, та активну спільноту, у Польщі Ласкаво просимо на форум "Все про бізнес та власну справу у Польщі" - відправна точка для українських та іноземних підприємців, які планують зайнятися бізнесом у Польщі. Наш форум пропонує корисну інформацію та поради з різних тем, пов'язаних з бізнесом, фінансами, законодавством та бізнес-ідеями в Польщі. Бізнес у Польщі є перспективним напрямком для підприємців, і наш форум допоможе вам знайти всю необхідну інформацію щодо реєстрації бізнесу в Польщі, податків та оподаткування, фінансування бізнесу та візової підтримки для бізнесу. Ми також обговорюємо питання відкриття власної справи в Польщі та надаємо поради щодо маркетингу та реклами в Польщі. На форумі ви зможете знайти детальну інформацію про підприємництво в Польщі та законодавство про бізнес, а також дізнатися про роботу та найм співробітників в Польщі. Ми також пропонуємо бізнес-ідеї для Польщі та розглядаємо можливості інвестування в Польщі, комерційної нерухомості, експорту та імпорту, стартапів і багато іншого. Приєднуйтесь до форуму , щоб отримати доступ до корисної інформації, навчитися від інших підприємців та ділитися своїм досвідом. Наш форум надає можливість підтримки та поради врізних сферах бізнесу в Польщі, а також можливість знайти нових партнерів та клієнтів. Ми постійно оновлюємо наші матеріали та додаємо нові теми для обговорення, щоб наші користувачі завжди мали доступ до актуальної інформації про бізнес у Польщі. Не зважаючи на те, чи ви новачок у бізнесі, або вже маєте досвід, форум "Все про бізнес та власну справу у Польщі" стане вам надійним партнером та джерелом корисної інформації. Приєднуйтесь до нас сьогодні, щоб розпочати свій успішний бізнес у Польщі! Форум Українці в Польщі - є спільнотою українців, які живуть та працюють в Польщі. Форум заснований з метою обміну досвідом, порадами та інформацією щодо життя та роботи в Польщі. Учасники форуму активно діляться корисною інформацією про польський ринок праці, підприємництво та бізнес, житло та місця для відпочинку. U IN EU - це інформаційний центр Європейського Союзу, який пропонує широкий спектр інформації та послуг для громадян, підприємців та організацій, які планують переїхати в інший європейський країну. U IN EU надає консультації щодо житла, роботи, страхування, підприємництва та інших питань, які можуть виникнути у громадян, які переїжджають в інший країну. Учасники можуть отримати інформацію про візові питання та правила перебування в інших країнах ЄС, а також про можливості навчання та працевлаштування.
  Гроші та виплати у Польщі
  Почато тем: 0
  Гроші та виплати у Польщі: Форум все про виплати у Польщі Біженцям та про, грошові надбавки, зарплати, податки, та бізнес Якщо ви плануєте працювати, вчитися або жити в Польщі, важливо знати про гроші та виплати в цій країні. Польща - одна з країн Європейського Союзу, яка приваблює своєю економікою та низькими витратами на життя порівняно з більш розвиненими країнами Європи. Зарплати в Польщі можуть відрізнятися в залежності від професії та досвіду роботи. Середня зарплата в країні становить близько 5000 злотих (приблизно 1200 євро) на місяць. Також важливо пам'ятати про податки - в Польщі діє податок на доходи фізичних осіб (PIT), який становить 18% до 85 528 злотих та 32% з суми, що перевищує цю межу. Якщо ви біженець або іммігрант з України, важливо знати про виплати, які надаються українським біженцям в Польщі. До таких виплат належать соціальна допомога, виплати на оренду житла та медичне страхування. Докладніше про ці виплати можна дізнатися на сайті Державної міграційної служби Польщі. Та все необхідне ви можете знайти на форумі Українці в Польщі Якщо ви плануєте розвивати бізнес в Польщі, важливо знати про законодавство та фінанси країни. У Польщі діє ряд програм та виплат для підтримки підприємців, таких як програма грантів для малих та середніх підприємств, програма з підтримки інвестицій та програма підтримки стартапів. Крім того, важливо знати про страхування, кредити та платіжні системи в Польщі. У країні діє загальна система охорони здоров'я, яка покриває всіх громадян, які працюють або перебувають в країні легально. Зараз в Польщі також діє система електронних платежів, що дозволяє здійснювати безготівкові оплати через інтернет. У Польщі діє ряд банків, які надають кредити та інші фінансові послуги, такі як зберігання грошей, інвестування та обмін валют. Важливо знати про умови та процентні ставки, які встановлюють банки в Польщі, щоб знайти найбільш вигідні умови для себе. Отже, знання про гроші та виплати в Польщі є важливим, якщо ви плануєте жити, працювати або розвивати бізнес в цій країні. Важливо докладати зусиль, щоб ознайомитися з законодавством, податками та фінансами країни, а також знайти найбільш вигідні умови для себе та свого бізнесу.
  Медицина в Польщі
  Почато тем: 0
  Медицина в Польщі: огляд охорони здоров'я та медичних послуг Медицина в Польщі є однією з найрозвинутіших в Європі. Країна має високо кваліфікованих медичних працівників, сучасні медичні технології та багату історію лікування пацієнтів. Охорона здоров'я в Польщі базується на загальному забезпеченні, яке забезпечується фондом соціального страхування. Лікування в Польщі надається як у державних, так і приватних медичних закладах. Державні клініки надають послуги безкоштовно, проте довжина черг на прийом може бути досить великою. Приватні медичні заклади пропонують швидкий та якісний доступ до медичних послуг, але за вищими цінами. Також варто зазначити, що в Польщі є багато спеціалізованих клінік зі спеціалізацією на лікування різних захворювань. Про страхування можна дізнатися тут. Стоматологія в Польщі є досить розвиненою галуззю медицини. У більшості клінік є сучасні обладнання та висококваліфіковані стоматологи. Пологи в Польщі проводяться в сучасних пологових будинках, які пропонують високоякісну медичну допомогу під час вагітності та пологів. Лікування онкології в Польщі є однією з найбільш розвинутих галузей медицини в країні. Існують спеціалізовані клініки, які пропонують сучасні методи діагностики та лікування онкологічних захворювань. Також варто зазначити, що більшість клінік мають висококваліфікованих онкологів та спеціалістів, які займаються діагностикою та лікуванням цих захворювань. Польща також розвиває телемедицину, що дозволяє пацієнтам отримувати консультації та лікування дистанційно. Це особливо корисно для людей, які мешкають у віддалених районах або мають обмежену мобільність. У Польщі існують деякі виклики для медичної системи, зокрема, деякі області мають менш розвинену інфраструктуру та недостатньо медичного персоналу. Також пацієнти можуть зіткнутися зі складнощами при сплаті за медичні послуги, які не покриває фонд соціального страхування. Усупереч цьому, загалом медична система в Польщі є високоякісною та розвинутою, забезпечуючи доступні та якісні медичні послуги для своїх громадян.
  Освіта в Польщі
  Почато тем: 0
  Освіта в Польщі форум: Тут ви знайдету усю неоюхідню інформацію як отримати вищу освіту, стипендії та житло для студентів. Польща стала популярним напрямком для іноземних студентів, які шукають вищу освіту за доступною ціною. Університети в Польщі пропонують велику кількість програм, які включають різні спеціалізації та мови викладання. Якщо ви розглядаєте можливість отримати вищу освіту в Польщі, то цей форум Ураїнці в Польщі допоможе вам зрозуміти процес вступу, можливості отримання стипендій та житла, а також інші корисні поради. Вступ до вищих навчальних закладів в Польщі Для того, щоб отримати вищу освіту в Польщі, потрібно знати офіційні правила вступу до польських ВНЗ. Основним критерієм є здані іспити, результати яких відображаються в сертифікатах. Іншими вимогами є знання польської мови, або володіння мовою викладання, а також документи, що підтверджують освіту попереднього рівня. Університети в Польщі В Польщі є більше 400 університетів та вищих навчальних закладів, що пропонують широкий спектр програм. Значна частина програм викладається англійською мовою, що робить їх доступними для іноземних студентів. Для студентів, які хочуть вивчати польську мову, багато університетів пропонують курси польської мови. Стипендії в Польщі Для іноземних студентів в Польщі доступні різні види стипендій. Деякі з них надаються університетами, а інші - державою. Деякі програм навчання включають повну або часткову вартість навчання, а також стипендію на покриття витрат на житло та інші витрати. Для отримання стипендії необхідно звернутися до відповідних організацій та дотримуватися встановлених умов. Житло для студентів в Польщі Більшість університетів в Польщі надають можливість отримати житло для студентів. Житло може бути надано в гуртожитках, студентських гуртожитках або на здобуття гуртожиткових місць в приватних будинках. Вартість житла залежить від різних факторів, таких як розташування, тип житла та інші. Інші корисні поради для іноземних студентів та правові питання ви можете знайти на форумі правові питання Якщо ви збираєтеся отримати вищу освіту в Польщі, корисно знати, що культура та підхід до навчання можуть відрізнятися від тих, що вам відомі. Навчання в Польщі може бути більш теоретичним та менш практичним, ніж в інших країнах. Також варто дотримуватися місцевих правил та традицій, щоб уникнути непорозумінь та незручностей. Зважаючи на конфлікт в Україні, більше тисячі українців переселенців стали студентами в польських університетах. Для українських біженців, які переселилися до Польщі, університети пропонують спеціальні програми та стипендії, щоб допомогти їм отримати вищу освіту та адаптуватися до нового середовища. Багато польських університетів також запроваджують додаткові програми підтримки для українських студентів, що допомагають їм отримати доступ до освіти та житла, а також підтримують їх у навчанні та адаптації до нового культурного середовища. Польща надає українським студентам можливість отримати вищу освіту та розвивати свої здібності, що може допомогти їм знайти кращі робочі місця та покращити свої життєві умови. В цілому, в Польщі є багато можливостей для студентів з різних країн, включаючи українців, щоб отримати якісну вищу освіту та розвинути свій потенціал. Висновок Отримання вищої освіти в Польщі може бути привабливим варіантом для іноземних студентів. Щоб знайти найкращі університети та програми, важливо заздалегідь дослідити ринок вищої освіти в Польщі та дотримуватися встановлених правил та вимог. Запропоновані у форумі поради та рекомендації допоможуть студентам з легкістю орієнтуватися в процесі вступу, отриманні стипендій та житла.
  Польща питання та відповіді
  Почато тем: 0
  Польща питання та відповіді форум: Тут ви можете знайти всю необхідну інформацію, та вирешення різних питаннь. Ласкаво просимо на Форум Польща питання та відповіді! Цей форум - місце, де ви можете знайти відповіді на свої запитання про життя в Польщі, імміграцію, роботу, житло, медицину, права та законодавство, бізнес та транспорт. Наша спільнота складається з досвідчених мешканців Польщі, які готові допомогти вам з усіма питаннями, що виникають в процесі перебування у країні. На Форумі Польща ми обговорюємо різноманітні теми, пов'язані з життям в країні. Наприклад, в розділі "Авто та транспорт Польща" ви знайдете поради та рекомендації щодо придбання та експлуатації автомобіля в Польщі. У розділі "Гроші та виплати у Польщі" ви можете знайти інформацію про те, які виплати можна отримувати в Польщі, а також поради щодо ефективного управління фінансами. Однією з найбільш популярних тем на нашому форумі є "Польща робота форум". Тут ви можете знайти важливу інформацію про роботу в Польщі, вакансії, поради щодо пошуку роботи та взаємодії з роботодавцями. У розділі "Освіта в Польщі" ви можете знайти інформацію про навчання в Польщі, програми обміну та стипендії. "Форум Українці в Польщі" - це розділ, присвячений українцям, які живуть або працюють в Польщі. Тут ви можете знайти поради щодо адаптації, міжкультурного спілкування та інші корисні ресурси. Ми знаємо, що життя в іншій країні може бути викликом, і тому наш форум створено, щоб допомогти зробити цей процес більш комфортним та допомогти вирішити будь-які проблеми, що виникають. Ми завжди раді новим учасникам та запрошуємо вас долучитися до нашої спільноти, задавати питання та ділитися своїм досвідом з іншими. Наша мета - створити відкрите та дружнє середовище, де кожен зможе знайти відповіді на свої запитання та отримати підтримку від інших учасників. Дякуємо за ваш інтерес до Форуму Польща питання та відповіді!
  Польща побутові питання
  Почато тем: 0
  Польща побутові питання форум: Тут ви знайдете багато корисної інформації, та відповіді на деякі питання, щодо перебування в Польщі Ласкаво просимо на наш форум "Польща побутові питання"! Тут ви знайдете відповіді на свої запитання щодо побутової техніки, домашнього текстилю, господарських товарів та інших побутових питань в Польщі. Ми зібрали найкращу інформацію та поради для українців, які проживають у Польщі та шукають найкращі варіанти побутової техніки та обслуговування. У нас на форумі ви знайдете розділи з питань авто та транспорту, грошей та виплат, роботи та освіти в Польщі, а також форум для українців в Польщі. Наші користувачі поділяться своїм досвідом та порадами щодо вирішення побутових питань в Польщі. На нашому форумі ви зможете дізнатися, де купити побутову техніку в Польщі, як оформити гарантію на неї та де знайти польські магазини з побутовою технікою. Ми також допоможемо вам знайти інтернет-магазини в Польщі, де ви зможете купити необхідну вам техніку. Якщо ви шукаєте меблі в Польщі, ми зібрали для вас корисну інформацію про те, як їх замовити та де купити, а також про ремонт побутової техніки в Польщі. Наші користувачі також розповідатимуть про побутове обслуговування в Польщі для українців та про різноманітні побутові питання в Польщі. На форумі "Польща побутові питання" ми завжди раді новим користувачам та відповімо на всі ваші запитання. Приєднуйтесь до нас та знайомтесь з нашою спільнотою! Окремою темою на форумі "Польща побутові питання" є авто та транспорт у Польщі. У цьому розділі можна знайти корисну інформацію про купівлю, оформлення документів та експлуатацію автомобілів, а також про громадський транспорт в різних містах країни. Корисним може бути і обговорення з реальними власниками автомобілів, які поділяться своїм досвідом та порадами з іншими учасниками форуму.
  Польща пошук житла
  Почато тем: 0
  Польща пошук житла: Форум тут ви можете занйти, актуальну інфорамцію. Розмістити свій запит для пошуку житла. Та знайти рішення проблем. Ласкаво просимо на Форум "Польща пошук житла", де ми допоможемо вам знайти ідеальне житло в Польщі. Ми знаємо, як важливо мати зручне та комфортне житло, тому ми зібрали для вас найкращі варіанти для пошуку житла в Польщі. Ми пропонуємо широкий вибір квартир на подобову оренду, аренду квартир на довготривалий термін, а також можливість купити квартиру в Польщі. Ми допоможемо вам знайти дешеве житло в Польщі, яке відповідає вашим потребам та бюджету. Якщо ви є іноземцем, ми допоможемо знайти вам житло в Польщі, яке відповідає усім вимогам та стандартам. Ми також маємо багато варіантів житла для студентів в Польщі, де ви зможете відчути себе як вдома. Наша сторінка "Польща пошук житла" містить інформацію про ринок нерухомості в Польщі та політику по наданню житла. Ми також пропонуємо інформацію про авто та транспорт в Польщі, гроші та виплати у Польщі, роботу в Польщі та освіту в Польщі. Звертайтеся до нас, якщо ви шукаєте житло в Польщі для робітників або для сімей. Ми знаходимо для вас найкращі варіанти житла в Польщі, які відповідають вашим потребам та вимогам. Зверніть увагу на наші ключові запити: пошук житла в Польщі, аренда квартир в Польщі, квартири в Польщі на подобову, купити квартиру в Польщі, нерухомість в Польщі, оренда житла для іноземців в Польщі, дешеве житло в Польщі, житло для студентів в Польщі, житло в Польщі для робітників, житло в Польщі для сімей, авто та транспорт в Польщі, гроші та виплати у Польщі, робота в Польщі та освіта в Польщі. Наша команда професіоналів допоможе вам знайти найкращі варіанти житла в Польщі. Ми забезпечуємо повну підтримку та консультації на кожному етапі пошуку та оформлення документів. Не витрачайте свій час на пошук житла в Польщі самостійно. Звертайтеся до нас і отримайте професійну допомогу у виборі житла в Польщі за доступними цінами та зручними умовами.
  Польща правові питання
  Почато тем: 0
  Польща: правові питання форум, міграція та поради щодо отримання візи та громадянства. Польща правові питання - це тема, яка цікавить багатьох людей, які хочуть перебратися до цієї країни або мають намір розпочати бізнес у Польщі. У статті ми детально розглянемо питання, що стосуються правової системи Польщі, міграції, отримання віз та громадянства. Правова система Польщі базується на Конституції та інших законодавчих актах. Польське законодавство дуже складне, тому потрібно мати спеціальний правовий порадник Польща, щоб зрозуміти всі його аспекти. Ми з радістю допоможемо вам у цьому питанні та надамо всю необхідну інформацію. Основною темою нашого форума є міграційні питання в Польщі. Як отримати робочу візу в Польщі? Як отримати польське громадянство? Як працювати та жити у Польщі? Ми надамо відповіді на всі ці запитання та дамо поради щодо імміграційного процесу до Польщі. Польща має розвинену правову систему, тому для захисту своїх прав та інтересів вам можуть знадобитися послуги адвокатів в Польщі. Ми також розглянемо тему Польських судів та сімейного права в Польщі. Крім того, на нашому форумі ми також розглянемо питання авто та транспорту в Польщі, освіти в Польщі, грошей та виплат у Польщі та працевлаштування в Польщі. Наш форум Польща - це місце, де ви можете отримати відповіді на всі свої запитання, пов'язані з життям та роботою в Польщі. Отримання візи та громадянства в Польщі може бути складним та тривалим процесом. Для отримання візи необхідно мати дійсний паспорт, візову анкету та документи, які підтверджують цілі вашої поїздки. Щодо отримання польського громадянства, то тут потрібно мати деякі підтверджувальні документи, такі як свідоцтво про народження, паспорт та докази того, що ви проживаєте в Польщі певний час. Щодо працевлаштування в Польщі, то ви можете знайти роботу як український громадянин, проте для цього потрібно отримати робочу візу. Якщо ви вже перебуваєте в Польщі, то вам потрібно отримати дозвіл на роботу. Для цього вам потрібно мати певні документи та довести, що ви маєте необхідні кваліфікації для виконання роботи. У Польщі діє також багато законів та норм, які регулюють різні сфери життя, такі як освіта, здоров'я, фінанси, транспорт та інші. Тому перед переїздом до Польщі варто ознайомитися з цими законами та нормами. Наша форум містить багато корисної інформації для тих, хто планує переїзд до Польщі або розпочати бізнес в цій країні. Ми надаємо необхідну інформацію та поради, щоб зробити цей процес легшим та успішнішим.
  Польща робота форум
  Почато тем: 0
  Польща робота форум - онлайн-спільнота для українців, які шукають роботу в Польщі, та опинилися в Пльщі. Тут ви знайдете актуальну інформацію Ласкаво просимо на форум "Польща робота форум" - онлайн-спільноту для українців, які шукають роботу в Польщі. Наш форум - це місце, де ви знайдете відповіді на всі питання, пов'язані з працевлаштуванням в Польщі. Ми надаємо інформацію про вакансії у Польщі, візові питання, зарплатні ставки, робочі години та професії, які є популярними на ринку праці в Польщі. На нашому форумі "Польща робота форум" ви можете знайти розділи, присвячені авто та транспорту в Польщі, грошам та виплатам, освіті та кар'єрному розвитку. Наша спільнота також включає розділ "Форум Українців в Польщі", де ви можете знайти корисну інформацію про життя та роботу в Польщі. Якщо ви шукаєте роботу в Польщі, то відвідайте наш форум і знайдіть корисну інформацію про працевлаштування в Польщі, вакансії, ринок праці та інші питання, пов'язані з роботою в Польщі. Завдяки нашому форуму "Польща робота форум", ви зможете швидко знайти відповіді на свої запитання та знайти свою мрійову роботу в Польщі. Не втрачайте часу, долучайтеся до нашої спільноти "Польща робота форум" вже сьогодні і отримуйте корисну інформацію про роботу в Польщі! Наш форум "Польща форум" також надає можливість спілкуватися з іншими українцями, які вже працюють в Польщі, та ділитися досвідом працевлаштування та життя в цій країні. Ми перекладаємо новини та статті про ринок праці в Польщі з польської мови, щоб ви могли бути в курсі останніх змін та трендів. Крім того, ми регулярно оновлюємо розділ "Поради та рекомендації", де ми даємо корисні поради щодо пошуку роботи в Польщі, підготовки до співбесіди, складання резюме та багато іншого. Ми також запрошуємо експертів з різних галузей, які діляться своїм досвідом та знаннями з нашими учасниками. Тож не зволікайте, приєднуйтесь до нашої спільноти "U IN EU: Украіїці в Європі" вже сьогодні та знайдіть свою мрійову роботу в Польщі разом з нами!

Тут більше не знайдено жодної теми!

Ви повинні увійти в систему , щоб створювати нові теми .

Форум Українців в Польщі - це онлайн-спільнота, створена для того, щоб допомогти українцям, що проживають у Польщі, знайти відповіді на свої запитання та отримати підтримку. На нашому форумі ви можете знайти корисну інформацію про життя в Польщі, отримати поради щодо пошуку роботи, навчання або отримання медичної допомоги. Також ви можете знайти нових друзів та співрозмовників.

Участь у форумі - це швидкий та зручний спосіб отримати відповіді на свої запитання. Наші користувачі - це люди, що вже мають досвід проживання в Польщі, тому вони можуть поділитися своїми знаннями та порадами з тими, хто тільки що прибув до країни.

На нашому форумі Українців в Польщі ви можете знайти інформацію про культурні події, які відбуваються у Польщі та спробувати себе у нових хобі та інтересах. Також ви можете знайти інформацію про можливості навчання у Польщі та отримати поради щодо вибору навчального закладу.

Робота в Польщі  - це одна з найважливіших тем на нашому форумі. Ми допомагаємо нашим користувачам знайти роботу в Польщі та отримати необхідну інформацію про законодавство, що стосується працевлаштування.

Також ми розглядаємо теми, що стосуються прав українців, що проживають в Польщі.

Організація форуму для українців, що проживають в Польщі, є важливим інструментом для спілкування та обміну досвідом. Форум є місцем, де люди можуть обговорювати різноманітні питання, що стосуються їхнього життя та роботи в Польщі. Тут можна знайти відповіді на запитання, які важко знайти в інших джерелах.

Завдяки форуму "Українців в Польщі" користувачі можуть знайти інформацію про права та обов'язки українців, які проживають в Польщі, про медичне страхування, соціальні послуги, процедуру отримання робочої візи та інші важливі аспекти життя в Польщі. Також, на форумі можна знайти інформацію про культурні події та заходи, які відбуваються в Польщі, зокрема для українців, які хочуть зберегти зв'язок зі своєю культурою та традиціями.

На форумі "Українців в Польщі" можна знайти інформацію про роботу в Польщі для українців. Користувачі можуть дізнатися про вакансії, які відповідають їхнім кваліфікаціям, про заробітну плату та умови роботи. Також, на форумі можна знайти поради та рекомендації від людей, які вже працюють в Польщ